GTX 1660 Ti GTA 5 Düşük FPS Sorunu

ArenosSsS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim i7 4770, 8 GB single channel DDR3 RAM, GTX 1660Ti ekran kartım var. Diğer oyunlarda yüksek FPS almama rağmen GTA 5'te bir türlü 60 FPS'den yukarı alamıyorum.

Kardeşim bende de 1660 Ti-Ryzen 5 2600-8 GB 3000MHz RAM var. Oyunlarda drop giriyor nadirde olsa. RAM'i 16 GB yaparsam bu sorunum çözülür mü ?
hangi oyunlar olduğunu söylersen sana bizzat tecrübe ile söylerim bu arada RAM çift kanal dimi yani iki tane dört Gb RAM kullanıyorsun değil mi çünkü AMD işlemcilerde çift kanal çok fazla FPS değiştiriyor bu arada 16 GB yapmakta kesinlikle fayda çünkü bazı oyunlarda RAM kullanımı 8 GB üzerine çıkıyor haberin olsun

hangi oyunlar olduğunu söylersen sana bizzat tecrübe ile söylerim bu arada RAM çift kanal dimi yani iki tane dört Gb RAM kullanıyorsun değil mi çünkü AMD işlemcilerde çift kanal çok fazla FPS değiştiriyor bu arada 16 GB yapmakta kesinlikle fayda çünkü bazı oyunlarda RAM kullanımı 8 GB üzerine çıkıyor haberin olsun
Gta 5, battlefield 1 en çok bu ikisinde fps sorunu yaşıyorum. Ramim 1x8 3000MHz
sistemimiz aynı ram haricinde

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı