GTX 1660 Ti Gaming X Ne Kadar Eder?

Suç benimle senle polemiğe giriyorum ya. Aynen aga kıyamet kopması lazım 5300'den fazla olması için. 3 ay önce 5000 lira 1660 Ti deseydim kıyamet kopmuş olacaktı senin için.

Allah aşkına gerçekten 5500 üstü satabileceğine inanıyor musun arkadaşın. O fiyat aralığında bir sürü RTX 2060 ilanı var (Güncel) Eğer satabilirse hayırlı olsun ne diyeyim.

Allah aşkına gerçekten 5500 üstü satabileceğine inanıyor musun arkadaşın. O fiyat aralığında bir sürü RTX 2060 ilanı var (güncel) eğer satabilirse hayırlı olsun ne diyeyim.

Bak sana konuya attığım ilk mesajı atıyorum.

Gaming X 1660S'i 4000'e sattım 1 ay önce. Bence 4500'den aşağı satma. 5000'e bile alıcı bulabilirsin.

Attığım mesaja kızgın atıp sonra 3700'e alayım diye mesaj atıyor. Ondan agresifim.

Arkadaşım ben dedim eyvallahta ben Max o kadar eder diye bir şey demedim 5K üstü diyorsun denesin satsın aratın sarı siteye en düşük fiyattan filtreleyin bir sürü RTX 2060 ilanı var o fiyata ve tarihi güncel 5-6 günlük sen olsan 1660 Ti mı alırsın aynı fiyata RTX 2060 mı? Kendim 4K ya sattım diyorsun 1 ay önce de sıkıntı vardı. 1660S ve 1660 Ti aynı performansı veriyor 3-4 bilemedin 5 FPS fark var aralarında. Şimdi mantıklı düşünürsek 5000 üstü çok zor ha satarsa hayrını görsün ama uğraşır çok ya da kısa sürede satılmaz yani sana diyeceğim küçük yaşında bir çocuğu uçar kaçar diye kandırırsa satar 5K üstüne satamazsa fiyatı düşürür. 4500 civarı dedim diye keseceksin beni neredeyse. Şunu da iyice kafana sok ben şu kadara alayımla şu kadar ederin arasında çok fark var

Arkadaşım ben dedim eyvallahta ben Max o kadar eder diye bir şey demedim 5K üstü diyorsun denesin satsın aratın sarı siteye en düşük fiyattan filtreleyin bir sürü RTX 2060 ilanı var o fiyata ve tarihi güncel 5-6 günlük sen olsan 1660 Ti mı alırsın aynı fiyata RTX 2060 mı? Kendim 4K ya sattım diyorsun 1 ay önce de sıkıntı vardı. 1660S ve 1660 Ti aynı performansı veriyor 3-4 bilemedin 5 FPS fark var aralarında. Şimdi mantıklı düşünürsek 5000 üstü çok zor ha satarsa hayrını görsün ama uğraşır çok ya da kısa sürede satılmaz yani sana diyeceğim küçük yaşında bir çocuğu uçar kaçar diye kandırırsa satar 5K üstüne satamazsa fiyatı düşürür. 4500 civarı dedim diye keseceksin beni neredeyse. Şunu da iyice kafana sok ben şu kadara alayımla şu kadar ederin arasında çok fark var.

Tamam soktum kafamda şu anda.
Arkadaşım ben dedim eyvallahta ben Max o kadar eder diye bir şey demedim 5K üstü diyorsun denesin satsın aratın sarı siteye en düşük fiyattan filtreleyin bir sürü RTX 2060 ilanı var o fiyata ve tarihi güncel 5-6 günlük sen olsan 1660 Ti mı alırsın aynı fiyata RTX 2060 mı? Kendim 4K ya sattım diyorsun 1 ay önce de sıkıntı vardı. 1660S ve 1660 Ti aynı performansı veriyor 3-4 bilemedin 5 FPS fark var aralarında. Şimdi mantıklı düşünürsek 5000 üstü çok zor ha satarsa hayrını görsün ama uğraşır çok ya da kısa sürede satılmaz yani sana diyeceğim küçük yaşında bir çocuğu uçar kaçar diye kandırırsa satar 5K üstüne satamazsa fiyatı düşürür. 4500 civarı dedim diye keseceksin beni neredeyse. Şunu da iyice kafana sok ben şu kadara alayımla şu kadar ederin arasında çok fark var.

Bu mesaja kızgın atmaktaki amacın neydi? Bence insanları yanlış yönlendirip işine gelen fiyattan o kartı almayı düşündün.

Gaming X 1660S'i 4000'e sattım 1 ay önce. Bence 4500'den aşağı satma. 5000'e bile alıcı bulabilirsin.

Eki Görüntüle 905643

Fikir almak için açtım konuyu teşekkürler, kartı satarsam uzun bir süre kartsız kalabilirim o riski de almak istemiyorum pek, ekran kartı stoklarının yakın zamanda geleceğini düşünmüyorum açıkçası

Fikir almak için açtım konuyu teşekkürler, kartı satarsam uzun bir süre kartsız kalabilirim o riski de almak istemiyorum pek, ekran kartı stoklarının yakın zamanda geleceğini düşünmüyorum açıkçası.

Hocam eğer ikinci el bir şey ile idare edebilirseniz stoklar gelince 4.5-5K arası çok rahat 3060 alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı