GTX 1660 Ti laptopta oyunlar gerektiğinden fazla kasıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Semih_D

Picopat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
512 GB M2 SSD
Ekran kartı
1660Ti
İşlemci
i7 9750H
Laptop öyle dandik bir şey de değil. 3 4 sene öncesinin baba laptoplarından fakat RDR2 girdim 20 FPS Full düşük ayarlarda moralim aşırı bozuldu. Daha dün format attım GeForce Expereince'den sürücüyü güncelledim işlemciyi güncelledim ama fazla düşük bu FPS.

3 4 sene öncesinin standartları ile günümüz aynı değil maalesef. RDR2'de ise bu şekilde olmaması gerekiyor normalde ilginç bir durum.

Laptop öyle dandik bir şey de değil. 3 4 sene öncesinin baba laptoplarından fakat RDR2 girdim 20 FPS Full düşük ayarlarda moralim aşırı bozuldu. Daha dün format attım GeForce Expereince'den sürücüyü güncelledim işlemciyi güncelledim ama fazla düşük bu FPS.

Laptopu aç temizle ısınma problemin varsa yap bir dene olmazsa en yakın bilgisayarcıya git göster.

RDR2'ye güncellemelerle bananında babası bir oyun haline geldi günümüzde öyle 20 FPS'lerin olması cok normal bir şey RDR2 gibi bir oyun için.

Yeni konular

Geri
Yukarı