GTX 1660 Ti OC ile RTX 2060'ı geçebilir mi?

Kerem4444

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar RTX 2060 stokda olmadığı için INNO3D GTX 1660 Ti almayı düşünüyorum. Peki OC yaparsam RTX 2060'ı yakalayabilir miyim ya da gereksiz mi olur?

Biraz daha beklerseniz aynı fiyata RTX 3060 da alabilirsiniz.

Beklemeni öneririm zira miningciler ethereum düşüşe geçince kart sevdasından vazgeçecekler ve Nvidia RTX 2060/Super gibi kartları yeniden piyasaya sürebileceğini açıklamıştı. Eğer ethereum da düşerse yakın zamanda 2.el kısmında ortam kart çöplüğüne dönebilir...

Beklemeni öneririm zira miningciler Ethereum düşüşe geçince kart sevdasından vazgeçecekler ve NVIDIA RTX 2060/Super gibi kartları yeniden piyasaya sürebileceğini açıklamıştı. Eğer Ethereum da düşerse yakın zamanda 2.el kısmında ortam kart çöplüğüne dönebilir...

Gün verebilir misin mart olsun ama lütfen
Biraz daha beklerseniz aynı fiyata RTX 3060 da alabilirsiniz.
nasıl?

Gün verebilir misin mart olsun ama lütfen
Martı beklemenizi öneririm zira ethereum 1500 bandını kırdıktan sonra nereye sapacağı iyice belirsizleşti, her gün artan kazım zorluğunu da göz önünde bulundurursak yakın zamanda oyuncuların yüzü gülecek gibi duruyor, umarım.

Martı beklemenizi öneririm zira Ethereum 1500 bandını kırdıktan sonra nereye sapacağı iyice belirsizleşti, her gün artan kazım zorluğunu da göz önünde bulundurursak yakın zamanda oyuncuların yüzü gülecek gibi duruyor, umarım.

Hmm benim bütçem 9000 TL'ye yakın o zaman 3060 olabilir mi monitör dahil fakat monitör 930 TL'ye alacağım

Hmm benim bütçem 9000 TL'ye yakın o zaman 3060 olabilir mi monitör dahil fakat monitör 930 TL'ye alacağım
Eğer erken seçim gelirse(dövizde düşüş olursa), üstüne mining işleri de umduğumuz gibi giderse; kim bilir belki RTX 3080/3070 bile alabilecek konuma gelirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı