GTX 1660 Ti Oyuna Girince Ekran Gidiyor

LeMoNata

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GTX 1660 Ti ekran kartım, i3 4170 işlemcim, 500W PSU var.
Killing Floor 2 adlı oyunda tüm ayarlar en yüksekte oyuna girince ekran gidiyor yalnız dikkat monitör ekranı PC çalışır vaziyette duruyor (fanlar dönüyor, ışıklar yanıyor).

Sıkıntı işlemcinin yetersiz olması mı yoksa PSU mu? İşlemcimi bu haftasonu i7 4790 yapacağım, ayrıyeten 500W yeterli diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Killing Floor 2 adlı oyunda tüm ayarlar en yüksekte oyuna girince ekran gidiyor yalnız dikkat monitör ekranı PC çalışır vaziyette duruyor (fanlar dönüyor, ışıklar yanıyor).

Sıkıntı işlemcinin yetersiz olması mı yoksa PSU mu? İşlemcimi bu haftasonu i7 4790 yapacağım, ayrıyeten 500W yeterli diye düşünüyorum.
PSU'nun markası ve modeli nedir? Resim paylaşabilir misiniz?

Sıkıntı işlemcide olsa bilgisayar açılmazdı. Sorun PSU'da gibi gözüküyor marka model?

PSU'nun markası ve modeli nedir? Resim paylaşabilir misiniz?
Buyurun
1559235013523.jpeg

Revo Uninstaller Pro ile ekran kartı sürücülerini kaldırın ve sistemi yeniden başlatıp güncel sürücüyü baştan kurup, tekrar yeniden başlatmayı deneyin.

Revo Uninstaller Pro ile ekran kartı sürücülerini kaldırın ve sistemi yeniden başlatıp güncel sürücüyü baştan kurup, tekrar yeniden başlatmayı deneyin.
Size şöyle söyleyeyim, dün başka bir bilgisayarda daha denedim ekran kartını, akıcı bir şekilde çalışıyordu;oyunlar gayet iyi oynanıyordu. Ekran kartında sıkıntı yoktur bence.

Son düzenleme:
Monitör olabilir bende de arada bazı oyunlarda ekran kapanıyor geri gelmiyordu monitör ekrana uzun basıp kapatıp açılınca çözülüyordu. Sizde ekrana görüntü gelmiyor diye uyarı veriyor mu vermiyor mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı