GTX 1660 Ti R5 3600 sistem uyumlu mu?

Tac0

Hectopat
Öncelikle merhabalar. İtopya'dan bir sistem dizdim fakat sistem diğer parçalarla uyumlu mu ve beni oyun konusunda her açıdan tatmin eder mi?

Ekran Görüntüsü (1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
@Khaleesi Targaryen Bu konuda size katılmıyorum. Çünkü içinde ne olduğu belli olmayan parçalar kısıtlı konfigürasyon seçenekleri bu yüzden tavsiyem kesinlikle toplama bilgisayar.

Daha ucuza getirmek istiyorsa konu sahibi akakçe ve cimri gibi sitelerden parçaların ucuz olduğu yerlerden satın alabilir parçaları birleştirmek o kadarda zor bir şey değil.

@Tac0 Sistem güzel fakat PSU ve SSD'den emin değilim onları bilen arkadaşlar söyleyecektir.

Öncelikle merhabalar. İtopya'dan bir sistem dizdim fakat sistem diğer parçalarla uyumlu mu ve beni oyun konusunda her açıdan tatmin eder mi?
Ekran kartı olarak 1660 Süper al 1660 Tİ’ın ensesinde hatta OC yaparsan 1660S daha iyi, kalan bütçeyi de başka parçaları yükseltmek için kullanırsın.

Kasa olarak Corsair Spec Delta RGB alabilirsin ben kullanıyorum memnunum, o çok pahalı dersen kendi dediğini alabilirsin😁

Ekran kartı olarak 1660 Süper al 1660 Tİ’ın ensesinde hatta OC yaparsan 1660S daha iyi, kalan bütçeyi de başka parçaları yükseltmek için kullanırsın.

Kasa olarak Corsair Spec Delta RGB alabilirsin ben kullanıyorum memnunum, o çok pahalı dersen kendi dediğini alabilirsin😁

1660 SUPER in sadece gaming oc 3 fanlı versionu vardı . O daha pahalıydı.Ama daha iyi derseniz onu ekleyebilirm

Kasayi Corsair Spec Delta 650W ile degistirin, QP'de 820 TL. Ekran kartini da 1660 Super Gaming ile degistirin, o da QP'de 2350 TL. Windforce pek iyi degil, 1660S ile Ti ayni seviyede, fark yok bile.

Hocam Spec Delta modeli kalmamış sanırım.
Kasayi Corsair Spec Delta 650W ile degistirin, QP'de 820 TL. Ekran kartini da 1660 Super Gaming ile degistirin, o da QP'de 2350 TL. Windforce pek iyi degil, 1660S ile Ti ayni seviyede, fark yok bile.

Hocam ekran kartını değiştirdim. SSD nasıldır ?

Hocam ekran kartını değiştirdim. SSD nasıldır ?
Hocam son durum bu başka değişikliklere gerek var mı? Böyle bırakıyım mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    53 KB · Görüntüleme: 46
Kasayı daha havadar bilindik güvenilir marka başka bir 600W ve üstü PSU'lı kasayla değiştirip alabilirsen daha iyi olur. O kasayı kullananların çoğu şimdi aldıklarına pişman olmuş durumdadır. Toplam bütçe belirtirsen başka yerden belki daha iyisi toplanabilir.

Kasayı daha havadar bilindik güvenilir marka başka bir 600W ve üstü PSU'lı kasayla değiştirip alabilirsen daha iyi olur. O kasayı kullananların çoğu şimdi aldıklarına pişman olmuş durumdadır. Toplam bütçe belirtirsen başka yerden belki daha iyisi toplanabilir.

Hocam mesela bir öneriniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı