GTX 1660 Ti R5 3600 sistem uyumlu mu?

@Khaleesi Targaryen Bu konuda size katılmıyorum. Çünkü içinde ne olduğu belli olmayan parçalar kısıtlı konfigürasyon seçenekleri bu yüzden tavsiyem kesinlikle toplama bilgisayar.

Daha ucuza getirmek istiyorsa konu sahibi akakçe ve cimri gibi sitelerden parçaların ucuz olduğu yerlerden satın alabilir parçaları birleştirmek o kadarda zor bir şey değil.

@Tac0 Sistem güzel fakat PSU ve SSD'den emin değilim onları bilen arkadaşlar söyleyecektir.
Ben Technopat kanalının ve benzer kanalların topladığı sistemleri öneriyorum beğenmiyorsan almayabilirsin. İçine ne koydukları upgrade edilip edilemeyeceğini bilmiyorsan tekrardan konu açarsın her türlü yine yardımcı oluruz :D Çoğunlukla da önü açık sistemler topluyorlar zaten.

Kasayı daha havadar bilindik güvenilir marka başka bir 600W ve üstü PSU'lı kasayla değiştirip alabilirsen daha iyi olur. O kasayı kullananların çoğu şimdi aldıklarına pişman olmuş durumdadır. Toplam bütçe belirtirsen başka yerden belki daha iyisi toplanabilir.

Hocam mesela bu fiayt civarında (max 800TL) bir kasa önerinzi var mıdır?

@Tac0 O siteden seçeneklerin sınırlı bütçene uygun alttaki gibi
alabilirsin. Kasa fanını hariçten eklersin.

@Tac0 O siteden seçeneklerin sınırlı bütçene uygun alttaki gibi
alabilirsin. Kasa fanını hariçten eklersin.

Hocam Thermaltake'nin bu kasasına da iyi deniyor siz niçin tavsiye etmiyorsunuz? Aslında sizin attıklarınızı alıp birleştirmek daha iyi bir sonuç verir fakat bütçe kısıtlı bu yüzden bu kasaya yöneldim.Siz ne dersiniz?

Hocam Thermaltake'nin bu kasasına da iyi deniyor siz niçin tavsiye etmiyorsunuz? Aslında sizin attıklarınızı alıp birleştirmek daha iyi bir sonuç verir fakat bütçe kısıtlı bu yüzden bu kasaya yöneldim.Siz ne dersiniz?

Markaya malzeme kalitesine lafım yok ama hava akışı konusunda sıkıntılı bir model V200. Sitede fiyatında indirim olması bu durumu değiştirmiyor nihayetinde.

Geri
Yukarı