Çözüldü GTX 1660 Ti sistemde "Bu NVIDIA grafik sürücüsü Windows'un bu sürümüyle uyumlu değil" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Valiented

Kilopat
Daha fazla  
Teknik servisten gelen notebook bilgisayarımın ekran kartının driverını güncellediğim halde oyunlarda %10'dan fazla kullanmadığı için DDU ile kaldırdım. NVIDIA sitesinden notebook için olan 1660 Ti seçeneğini seçtiğimde ise "Bu NVIDIA grafik sürücüsü Windows'un bu sürümüyle uyumlu değil." hatası alıyorum. Ancak ekran kartımı GeForce Experience uygulamasında güncelleyebiliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    277,4 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    13,2 KB · Görüntüleme: 42
Laptop marka model söyleyebilir misin ?
Asus TUF A15 FA506IU
Windows tuşu + R tuşuna basıp gelen yere winver yazın çıkan pencerenin resmini bize atın lütfen.
İşletim sistem sürümü nedir?

Windows 10 kullanıyor ama sürümü bilmiyoruz.
Screenshot_3.png

Driver olarak değil de direkt GeForce Experience indirmeyi deneyin ben öyle çözmüştüm.
GeForce Experience üzerinden indirebiliyorum zaten ama sorunum bu aslında zaten. Sitesinden mevcut ekran kartını indirdiğim halde bu sisteme uyumlu değil dediğinden bir sorun olabilir diye düşündüm.

GeForce Experience üzerinden indirebiliyorum zaten ama sorunum bu aslında zaten. Sitesinden mevcut ekran kartını indirdiğim halde bu sisteme uyumlu değil dediğinden bir sorun olabilir diye düşündüm.

Bir sorun olmaz hocam siz deneyin arkadaşın dediğini büyük ihtimal öyle çözülecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı