GTX 1660 Ti sistemde oyunlarda FPS düşüyor

TonyRogers

Hectopat
Daha fazla  
2-3 gün öncesine kadar sistemimi sorunsuz kullanıyordum. Ama nedense 2 gündür oyunlarda düşük FPS almaya başladım. 150 FPS aldığım oyunlarda 30-40 FPS alıyorum. GTX 1660 Ti i3-10100F ve 16 GB RAM kullanıyorum. Görüntü sürücülerim güncel. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 gün öncesine kadar sistemimi sorunsuz kullanıyordum. Ama nedense 2 gündür oyunlarda düşük FPS almaya başladım. 150 FPS aldığım oyunlarda 30-40 FPS alıyorum. GTX 1660 Ti i3-10100F ve 16 GB RAM kullanıyorum. Görüntü sürücülerim güncel. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Hocam boşta ekran kartı kullanım değeri nedir BTC mining bulaşmış olabilir kullanım yüksek ise.

Hocam boşta ekran kartı kullanım değeri nedir BTC mining bulaşmış olabilir kullanım yüksek ise.
Nasıl öğrenebilirim?
Eğer Beta sürücüsü kullanıyorsan bundan dolayı sorun yaşadığını düşünüyorum. Beta sürücüsü yerine son sürüm WHQL olanı kullanmanı tavsiye ederim.
Kullanmıyorum.
Ekteki gibi bir durum var.
Çok teşekkür ederim. Kaspersky ile virüs taraması yaptıktan sonra sorun halloldu. Konu kilitlenebilir.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    82,5 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

Geri
Yukarı