GTX 1660 Ti Ventus XS vs. Palit GTX 1660S GP OC

cikospor

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Sistem topluyorum ve son parça olarak ekran kartı kaldı. Aslında kararım net idi. GTX 1660 Super modelini düşünüyordum. Araştırmalarımdan sonra Palit markasının "Palit GeForce GTX 1660 Super GP OC" ürününde karar kılmıştım. Bu ürün 2350-2400 arasında şu anda.

Fakat Hepsiburada'da "MSI GeForce GTX 1660 Ti Ventus XS" ürününü güzel bir fiyattan kampanyası olduğunu gördüm. 2900 civarında dolaşan bu kart şu an 2400'e satılıyor.

Size sorum, sizce hangisini seçmeliyim? Yardımcı olabilir misiniz? Kampanya kısa süreli olduğu için hızlı yanıt verirseniz sevinirim.

Ventus modelinin arka plakası plastik. Gaming modellerde bu plaka demir. Diğer marka ekran kartının özelliklerini bilmiyorum ama bu fark aklında bulunsun.

Palit GeForce GTX 1660 Super GP OC kullanıyorum. Soğutma performansı başarılı. Aşırı yükte 65 derece yukarısını görmek nasip olmadı. Tasarımı göze hitap ediyor, ayarlanabilir LED aydınlatması mevcut. Fabrikasyon olarak hız aşırtma yapılmış olarak geliyor.

Her 2 model de 2 fanlı.
@@Mustafafnt , Palit'in de arkası plakası plastik diye biliyorum o konuda aslında aynılar.
Performans konusunda ikisi de benzer performans seviyelerinde gezer diye düşünüyorum. Benim için temel kriter sessiz olması aslında.

@Kaeyabashi hocam siz bir kullanıcı olarak güzel anlatmışsınız Palit'i. Sanırım ibre bir nebze daha Palit'ten yana bende, farklı bir öneri gelmezse.

Kullandığım bir ürün olduğu için tecrübelerimi yazmak istedim. MSI firmasının bu ürünü hakkında bilgim yok, iyidir kötüdür bir şey demek doğru olmaz. Siz yine araştırın, farklı yorumları da dinleyin hangisi içinize sinerse onu satın alırsınız. Şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanın. :)

Arkadaşlar merhaba,

Sistem topluyorum ve son parça olarak ekran kartı kaldı. Aslında kararım net idi. GTX 1660 Super modelini düşünüyordum. Araştırmalarımdan sonra Palit markasının "Palit GeForce GTX 1660 Super GP OC" ürününde karar kılmıştım. Bu ürün 2350-2400 arasında şu anda.

Fakat Hepsiburada'da "MSI GeForce GTX 1660 Ti Ventus XS" ürününü güzel bir fiyattan kampanyası olduğunu gördüm. 2900 civarında dolaşan bu kart şu an 2400'e satılıyor.

Size sorum, sizce hangisini seçmeliyim? Yardımcı olabilir misiniz? Kampanya kısa süreli olduğu için hızlı yanıt verirseniz sevinirim.

Gigabyte GTX1660 SUPER GAMING OC 6G GV-N166SGAMING-OC-6GD 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hocam cuma günü 2500 liraya düşecek, düşünmek isterseniz diye bırakıyorum.

Geri
Yukarı