GTX 1660 Ti Ventus XS vs. Palit GTX 1660S GP OC

Hocam biliyorum heveslisin sen de benim gibi ama acele işe şeytan karışır bunu da bilelim :D
1 gün beklersek max 20 30 TL zam gelir dolardan belki o da gelmez ya da 300 400 tl inebilir, alınacak riske ve sabra değer. Ben gamegarajdan alacağım güvenilir olduğunu düşünüyor musun?

Hocam biliyorum heveslisin sen de benim gibi ama acele işe şeytan karışır bunu da bilelim :D
1 gün beklersek max 20 30 TL zam gelir dolardan belki o da gelmez ya da 300 400 tl inebilir, alınacak riske ve sabra değer. Ben gamegarajdan alacağım güvenilir olduğunu düşünüyor musun?
Güvenilir diye biliyorum, sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Her ihtimale karşı forumdan arkadaşlara danışmakta fayda var.

Palit GeForce GTX 1660 Super GP OC kullanıyorum. Soğutma performansı başarılı. Aşırı yükte 65 derece yukarısını görmek nasip olmadı. Tasarımı göze hitap ediyor, ayarlanabilir LED aydınlatması mevcut. Fabrikasyon olarak hız aşırtma yapılmış olarak geliyor.
Nasıl ayarlanıyor LED aydınlatması? Böyle bir özelliğin olduğunu bilmiyordum.
Inno3D, Palit gibi markaları pek bilmiyorum ama büyük ihtimal oradan alacağım :) Müşteriye ilgililer diyorlar.
Palit 1660S kullanıyorum, memnunum. En fazla 71 derece gördüm Furmark testinde. Oyunlarda da ortalama 65 derece.

Palit firmasının sitesinde ThunderMaster isimli yazılım mevcut. Aydınlatma seçeneklerinden kendinize göre bir ayar yapabilirsiniz. Hız aşırtma, fan kontrol gibi optimasyonlar da sunuyor.

Palit firmasının sitesinde ThunderMaster isimli yazılım mevcut. Aydınlatma seçeneklerinden kendinize göre bir ayar yapabilirsiniz.
Beyazdan başka renk olmuyor. Sadece parlaklık kısma ve nefes alma modu varmış. Rengi değişse iyiydi.

Geri
Yukarı