GTX 1660 Ti'dan RTX 2080 Super'e geçilir mi?

Peki i5 9600k ile kullansam sorun olur mu (5Ghz OC ile ) ? Teşekkür ederim yanıtınız için :)
Ve Ventus ile gaming x ya da rog strix arasında çok performans farkı var mı ?
I5 9600K 1080P de darboğaz yapabilir. Ama 2K da kurtarır diye düşünüyorum.
Yani fiyat farkı değer diyorsunuz ?
Bence değmez.
Konudan bağımsız bişi sorcam öğrenmek adına. 1660Ti hangi oyunu veya hangi programı işlevsiz çalıştırıyor da 2080 ihtiyaç duyuyorsun? Bu 2k 4k vs. Muhabbeti mi?
Para varsa neden en iyi performansı almasın ki?

I5 9600K 1080P de darboğaz yapabilir. Ama 2K da kurtarır diye düşünüyorum.

Bence değmez.

Para varsa neden en iyi performansı almasın ki?

Yorumlarınız için teşekkür ederim 2080 Super almaya karar verdim ..
Ayrıca ileriye dönük olması açısından 9900KS almak istiyorum ama hiçbir yerde satan yok henüz çıkmadı mı acaba Türkiye'de?
Konudan bağımsız bişi sorcam öğrenmek adına. 1660Ti hangi oyunu veya hangi programı işlevsiz çalıştırıyor da 2080 ihtiyaç duyuyorsun? Bu 2k 4k vs. Muhabbeti mi?

Şöyle söyleyeyim i5 9600K 5Ghz ve 1660tİ OC ile Red Dead Redemption 2'den 1080p de 30-40 fps alıyorum

Ben herşeyi maximum ayarlarda oynamak isteyen bir insanım... Hani bu bir takıntı ya da hastalıksa bile memnunum ben halimden... Teşekkürler

Son düzenleme:
Yorumlarınız için teşekkür ederim 2080 Super almaya karar verdim.
Ayrıca ileriye dönük olması açısından 9900KS almak istiyorum ama hiçbir yerde satan yok henüz çıkmadı mı acaba Türkiye'de?

Şöyle söyleyeyim i5 9600K 5Ghz ve 1660 Ti OC ile Red Dead Redemption 2'de 1080p'de 30-40 FPS alıyorum.

Ben herşeyi maksimum ayarlarda oynamak isteyen bir insanım. Hani bu bir takıntı ya da hastalıksa bile memnunum ben halimden.Teşekkürler.
Gerek yok 9900KS'ye. 9700K oyunlar için en iyisi Intel kısmında. 9700K ile 9900K arasında oyunlarda fark yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı