GTX 1660S dalgalı GPU kullanımı

Normal değil. Sanki bir uygulama sürekli açılıp kapanıyormuş gibi. Görev çubuğunda sağ tarafta ^ işareti var. Ona basın. Programlara sağ tıklayıp kapatabildiğini kapat. Videodaki programı kapatma bakmak için.
Arkada birisi mining virüsü yüklemiş ve mining yapıyor olabilir fakat benzemiyor.
Hocam Windows arka planı sürekli değişiyorsa o yüzden de olabilir. Değişim esnasında anlık olarak GPU çok zorlanıyor.
Şu anlık bunlar aklıma geliyor.
Hocam bu en çok Windows arka plan değiştirmeye benziyor.
Hocam PC de dolaşırken canım sıkıldı tekrar açayım sizin videoyu izleyeyim dedim bir şey fark ettim. Bellek hızı aşırı hızlanıyor. Birisi mining programı çalıştırmaya çalışıyor olabilir.

Son düzenleme:
Normal. Çok endişe duyuyorsan FurMark indir preset Full HD seç. Testi geçerse kart sağlamdır, crash yerse kartta sorun vardır ya da overclock yapmışsındır. Kartta bir dalgalanma yok. Açıkçası Chrome ve GeForce programı yapıyor video çekip sayfalarda gezindiğin için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal. Çok endişe duyuyorsan FurMark indir preset Full HD seç. Testi geçerse kart sağlamdır, crash yerse kartta sorun vardır ya da overclock yapmışsındır. Kartta bir dalgalanma yok. Açıkçası Chrome ve GeForce programı yapıyor video çekip sayfalarda gezindiğin için.

Yanlış bilgi vermeyin. Videoyu telefondan çekiyor. Chrome ve GeForce programı yüzünden böyle bir kartta böyle dalgalanma yaşanmaz.

Yanlış bilgi vermeyin. Videoyu telefondan çekiyor. Chrome ve GeForce programı yüzünden böyle bir kartta böyle dalgalanma yaşanmaz.
Yanlış bilgi mi kart anlık %30 olduğu için mi? %4-5 ne ki ? Miner programı diyorsun olsa o kart %100 çalışır.Kartın clock ve memory hızı en düşük seviyede kart boşta. İnsanları paniğe sürüklemeyin.

Yanlış bilgi mi kart anlık %30 olduğu için mi? %4-5 ne ki? Miner programı diyorsun olsa o kart %100 çalışır. Kartın clock ve Memory hızı en düşük seviyede kart boşta. İnsanları paniğe sürüklemeyin.

Ben kesin miningdir demedim tahmin yürüttüm. Konu sahibi biraz daha uzun video atarsa ve o sırada arkada çalışan programları da Görev Yöneticisi'nden gösterirse sorun çözülür.

Video kısa saat hızın sürekli yükseliyor mu? Saat hızın sürekli 1500 e çıkıp 300 e iniyorsa bi program anlık gpu yu kullanıyor demektir. Kartın bozuk olup olmadığını Furmark ile 1 dakikada anlarsın

Video kısa saat hızın sürekli yükseliyor mu? Saat hızın sürekli 1500 e çıkıp 300 e iniyorsa bi program anlık gpu yu kullanıyor demektir. Kartın bozuk olup olmadığını Furmark ile 1 dakikada anlarsın
FurMark ile 1 dakika mı?
1 dakikalık FurMark testine göre benim GT525M çok iyi bir kart. Isınma falan yok.

Video kısa saat hızın sürekli yükseliyor mu? Saat hızın sürekli 1500'e çıkıp 300'e iniyorsa bir program anlık GPU'yu kullanıyor demektir. Kartın bozuk olup olmadığını FurMark ile 1 dakikada anlarsın.

1 dakika FurMark testi yeterli olmaz. En az 5dk yapılmalı diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı