GTX 1660S ile mining yapmak

2 bin fazla değil mi? 30.8 mh la kazım yapıyorum kazanç şu şekilde
1620862674706.png

Sabah 220 USD'di kazancım, şu an ise 204 USD seviyesinde. ETH sürekli artışta olduğu için kazancın büyük ihtimal ileride artacaktır, piyasada ufak alçalmalar olabilir tabii.

Ekran kartı modelim Gigabyte GTX 1660S. 7/24 açık tutunca yapmaktan biraz tırsıyorum bozulacak diye. Kasanın yan camını açtım ısı derecesi 60 fan Speed 100 deydi. 70'e düşürünce fan Speed'i 67 derece oldu. UV'den kastınız ne? Hangi işlemler UV idi yapmış olabilirim.
Edit: Power limiti en düşüğe çektim anlık 900 MHz Memory clock ile 57 derecede çalışıyor. Fakat kazımda mı bir zorluk var Power limiti mi düşürdüm diye bilmiyorum ama 30.50 mh ile eskiden kazan şimdi 27 mh ile kazıyor sebebi nedir? @dansemacabre

Son düzenleme:
Ekran kartı modelim Gigabyte GTX 1660S. 7/24 açık tutunca yapmaktan biraz tırsıyorum bozulacak diye. Kasanın yan camını açtım ısı derecesi 60 fan Speed 100 deydi. 70'e düşürünce fan Speed'i 67 derece oldu. UV'den kastınız ne? Hangi işlemler UV idi yapmış olabilirim.
Edit: Power limiti en düşüğe çektim anlık 900 MHz Memory clock ile 57 derecede çalışıyor. Fakat kazımda mı bir zorluk var Power limiti mi düşürdüm diye bilmiyorum ama 30.50 mh ile eskiden kazan şimdi 27 mh ile kazıyor sebebi nedir? @dansemacabre
Power limiti yavaş yavaş artırarak en az 30 MH/s seviyelerine geldiğinde durun. T-Rex kullanmanızı öneririm yazılım olarak. Gigabyte 1660S soğutması iyi değildi diye hatırlıyorum.

Power limiti yavaş yavaş artırarak en az 30 MH/s seviyelerine geldiğinde durun. T-rex kullanmanızı öneririm yazılım olarak. Gigabyte 1660S soğutması iyi değildi diye hatırlıyorum.

Şu an Power limit en düşükte 28 mh alıyorum ve 57 derece t-rex yazılımını kullanacağım dediğinizi yapacağım.

Palit 1660 Super Gaming OC modelim ile -502 Core clock -502 Memory clock fan hızı sabit 60'ta yaklaşık 32 MH/s kazım yapıyorum. Sıcaklıklar 52 derecelerde. Sisteme zarar vermez sıcaklıklar o civarda kalırsa. Ama kartınızın modeli ya da kasanızın hava akışı kötü. Maalesef sistem sağlıklı şekilde çalışsın istiyorsanız o kartın fan sesine alışmanız gerekli :)

Ayarları böyle yap:

Eki Görüntüle 1020829

Not: Elektrik faturası Max 50-60TL oynar 75-80W aralığında çalıştırırsan kartı, şu anki kurla 2000TL getirisi var 30MH/s hızında çalıştırırsan. İleride 5000 de olabilir bu.

Eki Görüntüle 1020837

Sabah 220 USD'di kazancım, şu an ise 204 USD seviyesinde. ETH sürekli artışta olduğu için kazancın büyük ihtimal ileride artacaktır, piyasada ufak alçalmalar olabilir tabii.

1 adet 1660 Super'in aylık getirisi şu an böyle. Sabah daha yüksekti. Shiba Inu'nun çıkması çok güzel geldi bize. :)
Eki Görüntüle 1020840

Hocalarım şu anlık karlarınız nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı