GTX 1660S sistem vs RX 5600XT

@KenshiPochita; benim, @hadwiger, @Pctoplama35'in attığı sistemlere bakar mısınız?
@hadwiger Sen sistem atmamışsın? :D Pardon.
Atmadım ama atayım bari. :D

Bu sistemin diğerlerine göre daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Atmadım ama atayım bari. :D

Bu sistemin diğerlerine göre daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Yien reklam gibi olmasın ama. 10400F kesin tercihimdir :D.
Teşekkürler arkadaşlar baktım sistemlerine gayet güzel görünüyorlar.Bu işleri pek bilmem zaten peki son olarka bu nasıldır inventus'da indirimli çünkü.
Dostum indirim 10 yıldır var sahte yani. Dediğim gibi 30 kere söyledim 10400F var iken 3600 almayın.

hocam benim attığım sistem daha iyi bence sizin sistemin ssd si kronik sorunlu kasası pek ısınır gibi duruyor üstelik anakart ilerde iş görürmü oda ayrı soru .
Kasa ısınır gibimi duruyor güldürmeyin beni attığınız sistemde 1660s var rx5600xt 2060 dan güçlü bir kart işlemci gelirsek oda daha güçlü ee ssd de kronik sorun yok sallamayın burda.

Yien reklam gibi olmasın ama. 10400F kesin tercihimdir :D.

Dostum indirim 10 yıldır var sahte yani. Dediğim gibi 30 kere söyledim 10400F var iken 3600 almayın.
hocam bende intel alacaktım da desteklemediği için intel almadım

Ben Intel AMD karşılaştırması yapmadım. 3600 10400F karşılaştırması yaptım. AMD bazı modellerde daha iyi bir tercih.

Monitör olarak bunları düşünebilirsin;
Biraz daha ucuza buna bakabilirsin:

Hocam bu fiyata 144Hz monitör almamak gerçekten sisteme ayıp olur. 60 veya 75Hz monitör alacaksanız 1650S olsa hadi neyse diyeğim de 2060, 5600XT, 1660S için en az 144Hz derim.
@Soaris niye kızgın attınız? Yanlış mı söylediklerim?

Kasa ısınır gibimi duruyor güldürmeyin beni attığınız sistemde 1660s var rx5600xt 2060 dan güçlü bir kart işlemci gelirsek oda daha güçlü ee ssd de kronik sorun yok sallamayın burda.
pc hocası f1.2 ye dedim .
Apacer Panther Black Gold 8 GB 3000 Mhz DDR4 CL16 EK.08G2Z.GJF Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2 adet)
Acer KA242YBI 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe tercih size kalmış hocam yani ilerde ana kartı değişmeden işlemci değişiyim diyorsanız amd alın ama 7 8 fps farkı önemliyse intel alın iyi forumlar dilerim.
sizin sistem benimkinden daha iyi de hocam ama bu sistemi alırsak arkadaş 2k monitör almak zorunda fiyatları da malum belli gönül ister 2k sistemde oyun oynayalım ama 8bin tl ye fullhd sistem dizilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı