GTX 1660S sistemde GTA IV performansı nasıldır?

İşletim sistemi
Windows 11

WandaaMaximoff

Decapat
Daha fazla  
RAM
8x2 3200 MHZ
SSD veya HDD modeli
512 GB SSD
Ekran kartı
GTX 1660 SUPER 6 GB
İşlemci
i5 11400F
İşletim sistemim Windows 11. Optimizasyon sıkıntısı olan bir oyun zaten. 144 Hz monitörde kasma hissi yaşar mıyım bu oyunda? FPS düşük olur mı ya da_

Sıkıntı olmaz. Her ayarı ultraya çekmezseniz düzgünce oynarsınız bence. Ayarları fulleyince kastığını duymuştum. High ayarlarda o ekran kartıyla 1080p'de çok akıcı oynarsınız.

Akıcı bir oyun deneyimi yaşarsınız. YouTube'a sistem özelliklerinizi ve merak ettiğiniz oyunun adını yazarsanız performans testleri çıkacaktır.

İşletim sistemim Windows 11. Optimizasyon sıkıntısı olan bir oyun zaten. 144 Hz monitörde kasma hissi yaşar mıyım bu oyunda? FPS düşük olur mı ya da_
Bu sistem GTA IV için ciddi derecede yeterli bir sistem hocam. Bir drop vs yaşanacağını sanmıyorum.

O sistemi zorlayacak kadar kötü mü yav GTA 4?

Oyunun optimizasyonu çok garip, hangi sistemde nasıl çalışacağı belli olmuyor. Ben GTA 5'den düşük FPS alıyorum GTA 4 de.

İşletim sistemim Windows 11. optimizasyon sıkıntısı olan bir oyun zaten. 144 Hz monitörde kasma hissi yaşar mıyım bu oyunda? FPS düşük olur mı ya da_.

144Hz de oynamaya çalışmanızı önermem. Ayrıca V-Sync ayarını açın Yoksa gerçekten oyun deneyiminiz berbat olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı