Çözüldü GTX 1660S sistemde mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Puppa40

Hectopat
Merhabalar öncelikle. Sistemi dün kendim kurdum ve çalıştırdım, sıkıntı olmadı. Bugün PUBG yayını açayım dedim, yayının ortasında mavi ekran yedim. Yayın sırasında MSI Afterburner açmayayım demiştim, o yüzden sıcaklıklara bakamadım ama genellikle işlemci 72 derece ve ekran kartı 69 derecelerde geziyor. Minidump dosyasını arşive atamıyorum ayrıca. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Sistemim MSI GAMING X 1660 SUPER, Ryzen 5 2600, Kingston A400 240 GB SSD. AMD stok fanı kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konuyu kirletmeseydiniz keşke, ikinci sayfaya gelmiş daha sorunla alakalı bir gelişme yok.

BattlEye'ı kaldrıın. Afterburner ile OC gibi bir işlem yaptıysanız sıfırlayın ve uygulamayı kaldırın. Belleklere test yapın.
Konuyu kirletmeseydiniz keşke, ikinci sayfaya gelmiş daha sorunla alakalı bir gelişme yok.

BattlEye'ı kaldrıın. Afterburner ile OC gibi bir işlem yaptıysanız sıfırlayın ve uygulamayı kaldırın. Belleklere test yapın.

Çözüm

Teşekkürler Minidump dosyasından mı tespit ettiniz ? Herhangi bir OC yapmadım ancak Afterburnerda OC'lu olarak gözüküyor ekran kartım büyük ihtimal fabrikasyon olarak OC vardır. Ramlerim Gskill Ripjaws Cl16 8+8 gb 3000mhz

Teşekkürler Minidump dosyasından mı tespit ettiniz ?
Evet. Dediklerimi yapın, testin sonucunu da atmayı unutmayın. Sorununuz çözülürse belirtirseniz sevinirim. Çözülmezse de yeni dosyaları atın, bakayım.

Evet. Dediklerimi yapın, testin sonucunu da atmayı unutmayın. Sorununuz çözülürse belirtirseniz sevinirim. Çözülmezse de yeni dosyaları atın, bakayım.
Dostum elimde usb yok ancak windowsun kendi ram taramasını yaptım herhangi bir sorun çıkmadı. SSD'me tarama yaptım sıcaklık 47derece ve herhangi bir sıkıntı yok .
Ayrıca sadece PUBG yayını yaparken oluyor bu sorun sıcaklıklara bakmam gerek. Teşekkürler.

Geri
Yukarı