GTX 1660S sistemde "SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION" mavi ekran hatası

Daha fazla  
PC'den film izlerken aynı zamanda BlueStacks 5 iniyordu %76'dayken birden dondu ve aşagıya bıraktığım ( temsili ) fotoğrafdan oldu.

• GTX 1660 Super.
  • AMD R5 5500.
  • MSI B450M Tomahawk 2
  • 16 GB RAM.
  • 500 GB SSD.

Daha önce hiç başıma gelmedi + son 2-3 haftada da bayağı bir indirme yaptım PC'ye yüksek gbli oyunlar. Sizce neden olmuş olabilir? Ya da Windows'dan kaynaklı bir hata olabilir mi?

Windows 10 21H2 Pro kullanıyorum bu arada PC mavi ekrandan sonra kendini yeniden baslatti ve sorunsuz bir sekilde açıldı. Aygıt yöneticisinde de sorun görünmüyor. Windows orijinal.

PC'den film izlerken aynı zamanda BlueStacks 5 iniyordu %76'dayken birden dondu ve aşagıya bıraktığım ( temsili ) fotoğrafdan oldu.

• GTX 1660 Super.
  • AMD R5 5500.
  • MSI B450M Tomahawk 2
  • 16 GB RAM.
  • 500 GB SSD.

Daha önce hiç başıma gelmedi + son 2-3 haftada da bayağı bir indirme yaptım PC'ye yüksek gbli oyunlar. Sizce neden olmuş olabilir? Ya da Windows'dan kaynaklı bir hata olabilir mi?

Windows 10 21H2 Pro kullanıyorum bu arada PC mavi ekrandan sonra kendini yeniden baslatti ve sorunsuz bir sekilde açıldı. Aygıt yöneticisinde de sorun görünmüyor. Windows orijinal.

Admin haklı olarak başlığı değiştirmiş lakin ben fotoğrafı temsili olarak ekledim yani o an ki mavi ekran degil. O an cektiğim mavi ekran da ki durdurma koduda tamamen okunmuyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20230201_221734.jpg
    IMG_20230201_221734.jpg
    167,3 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

Windows'un içinde minidump değil de minidumps vardı ve sadece 1 tane dosya vardı.

Minidump: https://drive.google.com/file/d/1H3cS2fNKRqAvypQW9lXaW8r-SVxp4idZ/view?usp=share_link

Linke tıklayınca dosya şüpheli gözüküyor. Yalnızca sahibi görebilir diyor normal mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı