GTX 1660S sistemde Valorant 144 FPS altına düşüyor

Berkan Ahmet

Decapat
RAM
2x Apacer Panther 8Gb (toplam 16) 3000 Mhz CL 16
SSD veya HDD modeli
James Donkey JD512 512 GB M2 SSD 1500MB/yazma 2000
Ekran kartı
Zotac Gaming GeForce GTX 1660 Super 6GB GDDR6
Anakart
Gigabyte B450M S2H
İşlemci
Amd R5 2600x
Oyunda gereksiz drop oluyor, işlemci macun değiştirmesini de yaptım sıcaklık değerlerime de baktım 64 üstüne çıkmıyor hiç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun çözünürlük ve grafik ayarlarınız ne ? İşlemciniz düşük gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyunda gereksiz drop oluyor, işlemci macun değiştirmesini de yaptım sıcaklık değerlerime de baktım 64 üstüne çıkmıyor hiç.
Günübirlik server sıkıntıları olabiliyor oyunlarda , bi sonraki güncellemede düzeltiolar bazen . Onun dışında 144 altınderken ne kadar altı? oyun ilerledikçe fps azar azar düşer her oyunda …

Bende de böyle bir sorun vardı, 9 FPS'e kadar drop yiyordum 7 ay sonra çözdüm mouseniz 1000Hz poll Rate (1ms) in üstündeyse Valorant gibi oyunlarda drop giriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun çözünürlük ve grafik ayarlarınız ne? İşlemciniz düşük gibi.

1920 de oynuyorum.

Bende de böyle bir sorun vardı, 9 FPS'e kadar drop yiyordum 7 ay sonra çözdüm mouseniz 1000Hz poll Rate (1ms) in üstündeyse Valorant gibi oyunlarda drop giriyor.

Baktım 1000Hz de.

Günübirlik server sıkıntıları olabiliyor oyunlarda, bir sonraki güncellemede düzeltiolar bazen. Onun dışında 144 altınderken ne kadar altı? Oyun ilerledikçe FPS azar azar düşer her oyunda.

Ya tek Valorant'ta oluyor nedense onun dışında olmuyor hiç.

Hocam emin değilim ama SSD'den kaynaklı olabilir. Oyundayken drop yediğin sırada Görev Yöneticisi'nden SSD kullanımına bakarsan anlaşılır.

Hocam anlamam için neyine bakmam gerekiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı