GTX 1660S sistemin oyun performansı nasıldır?

3500X işlemcili halini kullanıyorum, ramim 16GB.

Rainbow her şey en sonda. TAA 2X Render Scaling 30'da 140-200 arası haritaya göre değişken FPS alıyorum.

GTA V hikaye modunda 100FPS civarı, GTA Online'da yerine göre 75-90FPS alıyorum.

CS:GO denemedim. Valorantta kaç FPS aldığıma özellikle dikkat etmedim ama onda da bi' kafadan 200 alıyordur.

Hocam size de çok soru sordum kusuruma bakmayın ama yeni öğrendiğim için soruyorum.
Sorum şu 1660 Super sersinin kartları mesela biri Gaming X olsun diğeri Gigabyte 1660S olsun ya da 2070 serisinden iki farklı marka bu kartlarda 1660 larmkendi aralarında neredeyse eşit FPS veiryor 2070'lerde kendi aralarında eşit FPS veriyor değil mi yani onun içnmi uygun olanı seçilmeli diyorsunuz.

Yazdığım gibi en fazla 15FPS farkı oluşuyor neredeyse eşitler soğutma konusunda birbirlerinden güçlü olabiliyorlar NVIDIA AMD fark etmez by GTX 1660 gibi bir durum söz konusu yani RTX 3060 Ti RX 5700XT 6800 fark etmez hepsinde markaları en fazla 15FPS etki ediyor.

3500X işlemcili halini kullanıyorum, ramim 16GB.

Rainbow her şey en sonda. TAA 2X Render Scaling 30'da 140-200 arası haritaya göre değişken FPS alıyorum.

GTA V hikaye modunda 100FPS civarı, GTA Online'da yerine göre 75-90FPS alıyorum.

CS:GO denemedim. Valorantta kaç FPS aldığıma özellikle dikkat etmedim ama onda da bi' kafadan 200 alıyordur.
Çok Teşekkürler
Yazdığım gibi en fazla 15FPS farkı oluşuyor neredeyse eşitler soğutma konusunda birbirlerinden güçlü olabiliyorlar NVIDIA AMD fark etmez by GTX 1660 gibi bir durum söz konusu yani RTX 3060 Ti RX 5700XT 6800 fark etmez hepsinde markaları en fazla 15FPS etki ediyor.
Anladım peki son olarak bana siz bunu alın yolunuza bakın diyebileceğiniz ilerde yükseltme yaptığındada seni kurtarır diyeceğiniz bi ksrt önerinde ben onu alıyim :)

Öncelikle güzel yorumunuz için çok teşekkürler şimdi sorum şu rtx 2060 al diyorlar atıyorum yasa 1660s yada rx5500xt ama hangi markanın kini alıyım onu kimse belirtmiyor marka belirterek tavsiye ettiğiniz modeli söylerseniz sevinirim :)
İnternetteki modelleri listele sırayla sıcaklık testlerini izle. %100 yük altında fiyatına göre en az ısınan modeli kısa bir araştırıp alabilirsin.

Ben ASUS TUF kullanıyorum grafiği düşük oyunlarda 57 derecelerde geziyor, %100 yük altında odam ve kasamın havalandırması pek iyi olmadığı için 72-74 dereceleri görüyorum. Tabi 72-74 derecede yüksek bir değer değil sonuçta.

İnternetteki modelleri listele sırayla sıcaklık testlerini izle. %100 yük altında fiyatına göre en az ısınan modeli kısa bir araştırıp alabilirsin.

Ben ASUS TUF kullanıyorum grafiği düşük oyunlarda 57 derecelerde geziyor, %100 yük altında odam ve kasamın havalandırması pek iyi olmadığı için 72-74 dereceleri görüyorum. Tabi 72-74 derecede yüksek bir değer değil sonuçta.
Teşekkür ederim sizin bi kart öneriniz varsa sizde önerevilirsüniz
Ksrt olarak ne dediğinizi anlamadım.
Kart (ekran kartı demek istedim )

Geri
Yukarı