GTX 1660S ve R5 3600 sistemde Valorant düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

bloerx

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, sistemimi aşağıya yazıyorum.

• GTX1660 Super OC 6 GB.
  • 16 GB RAM
  • Ryzen 5 3500.
  • B450M S2H anakart
Valorant'ta FPS, 90-100'e iniyor bazen. Eskiden 200 sabit alıyordum fakat şimdi 130-120'den yukarı çıkmıyor. Ne yapabilirim?

Birader oyunda sorun var demen oyunda genel olarak bir problemin olması demek. Oyunda problem falan yok.

Bu kadar da fanboy olma Riot kendisi açıkladı FPS düşüşleriyle ilgili.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Babasının şirketi gibi savunuyor. :D

Birader oyunda sorun var demen oyunda genel olarak bir problemin olması demek. Oyunda problem falan yok.
Hocam ne anlatıyorsunuz Riot kendisi kabul etti ve üzerinde çalıştığını tweet attı her bilgisayarda problem olacak diye bir kanun tabi ki yok ancak oyunu oynayan 1 kişi bile bir sorun yaşasa bunu düzeltmeye çalışan bir şirket Riot.
Buyurun bakın bu da Riot Dunpy'nin açıklaması kendisi Türkiye'de çalışan bir Riot Games görevlisi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
CS:GO oyuncusuyum. Fan boyluk falan yok ortada. Demekki bende sorun yok. Adam mavi ekran diyor. Ve üsttek tweette de herhangi bir FPS ile ilgili bir sorun görmüyorum?

CS:GO oyuncusuyum. Fan boyluk falan yok ortada. Demekki bende sorun yok. Adam mavi ekran diyor. Ve üsttek tweette de herhangi bir FPS ile ilgili bir sorun görmüyorum?

O tweeti örnek olarak attım mavi ekran sorunu dahil olmak üzere oyun motoru kaynaklı yeni güncellemeden sonra çoğu kullanıcıda bakın hepsinde değil (herkes de sorun olacak diye bir kural yok zaten sizin anlamadığınız da bu) FPS düşmesi veya düşük FPS sorunları oluştuğunu söylediler ve üzerinde çalışıyoruz dediler keşke şu tweeti de görseydiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı