GTX 1660S vs GTX 1070

Hocam NVIDIA kısmına sıcak bakıyorum.

Hocam peki fiyat ne olmalı 1660S kısmında. Yani skala olarak bir şey söyleyebilir miyiz? Şu fiyat olsa ben almazdım ama şu fiyata alınır dediğiniz bir sayı var mı?
Amd 6000 serisinde hataları düzeltti fakat artık zorlamayacağım. 3000-3500 arasına rtx 2060 var onu almanız daha iyi olur.

Hocam peki fiyat ne olmalı 1660S kısmında. Yani skala olarak bir şey söyleyebilir miyiz? Şu fiyat olsa ben almazdım ama şu fiyata alınır dediğiniz bir sayı var mı?

1660 Ti da bakabilirsin, kas gücü biraz daha iyidir. Fiyat olarak 2300-2800 TL arası normaldir üzerine pek çıkma derim.

1660 Ti da bakabilirsin, kas gücü biraz daha iyidir. Fiyat olarak 2300-2800 TL arası normaldir üzerine pek çıkma derim.

Tamamdır hocam. 2 3 ay garantisi olan Super'ler buldum. Bu 2 ay 3 ay garantisi olanlar mining yapılmış mıdır? Veya yapılsa da sıkıntısı olur mu?

Tamamdır hocam. 2 3 ay garantisi olan Super'ler buldum. Bu 2 ay 3 ay garantisi olanlar mining yapılmış mıdır? Veya yapılsa da sıkıntısı olur mu?

Yapılmıştır ama sıkıntısı olmaz. En azından 2-3 ay bol bol test etme imkanın olacak, bir sıkıntıda da servisine gönderirsin. İkinci el bir ürün için bu güvenilir bir zaman. Garantisiz kartta malum onay verdiğin ya da teslim aldığın andan itibaren karşında sorumlu bulamıyorsun.

Yapılmıştır ama sıkıntısı olmaz. En azından 2-3 ay bol bol test etme imkanın olacak, bir sıkıntıda da servisine gönderirsin. İkinci el bir ürün için bu güvenilir bir zaman. Garantisiz kartta malum onay verdiğin ya da teslim aldığın andan itibaren karşında sorumlu bulamıyorsun.

Hocam 1660 Ti buldum. 2020 20 Haziran'da alınmış. 2023 20 Haziran'da garanti bitiyor. Şimdi ben bu garanti süresi içerisinde bir sorun aldığımda mahrum olma gibi durumum olur mu? Kullanıcı hatası şu bu denilerek?

Hocam FurMark yaparken sıcaklıktan dolayı zarar gördü diyelim. Ondan dolayı soruyorum.

E sıcaklık takibini yapacaksın, onu garanti daha iyi bilir ama Furmark'ta 95 ve üzerini gören bir kart normal değildir her halükarda servisine gidip incelenmesi gerekir.

İyi günler. Dün ASUS Dual GTX 1060 3GB ekran kartımı 1900₺'e sattım. İkinci elden belirttiğim ekran kartlarını almayı düşünüyorum. Sarı siteden veya bulabilirsem şehrimde. Hangisini almalıyım sizce? İkisi de ilanlarda yakın fiyatlara koyuluyor. Ve alırken mining çıkması olup olmadığını nereden anlarım veya dikkat etmem gereken hususlar bunun dışında nedir? Sizlere danışmak istedim. Gördüğünüz gözünüze çarpan ilanları da atsanız benim için iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Hocam eğer miningsiz 1660S bulursanız haber verin[:
Şaka bir yana miningsiz 1660S bulmak neredeyse imkansız millet bir dönem o kadar çok 1660S aldı ki dolar daha azken bile 10000 TL'ydi ya ekran kartı şaka gibi.

Hocam eğer miningsiz 1660S bulursanız haber verin[:
Şaka bir yana miningsiz 1660S bulmak neredeyse imkansız millet bir dönem o kadar çok 1660S aldı ki dolar daha azken bile 10000 TL'ydi ya ekran kartı şaka gibi.

Hocam ilanlara tek tek bakıyorum. Tüm ilanlarında birden fazla ekran kartı olanları eliyorum. Çünkü belli ediyor adam 2 3 tane 1660S eklemiş vs. oyun için alanlarda genelde tek ilan açmış oluyor. Böyle elemeye çalışıyor. Bakalım ne olacak. Garantisi faturası olan 2 3 konuştuğum var şu an yarın almaya çalışacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı