Gtx 460 watch dogs'u açar mı?

şevki18

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar gtx 460 kullanıyorum. Watch dogs'u oynayabilir miyim? Hangi ayarlarda açar?

Son düzenleyen: Moderatör:
O site benim eski PC'ye PES 2013 açmaz dedi, benim eski PC paşalar gibi PES oynatıyor. :)

GTX 460 = GTX 550 =GT 640, yani açmaz diye tahmin ediyorum, açsa bile anca lowda oynayabilirsin. :)

GTX 750Ti, GTX 480 ile benzer performans sergiliyor. Bence GTX 460 açar oyunu ama hangi ayarda açar bilemiyorum.

Firmanın inceleme öncesi gönderdiği basın bülteninde, Fermi’nin ilk tepe modeli olan GTX 480 ile biraz sonra detaylarına gireceğimiz GTX 750 Ti’ın performans karşılaştırılması yer alıyor. Grafikte, GTX 480′nin bir miktar üstünlüğü görüyoruz ama buradaki küçük bir detay çok ilginç. Tüketim değeri olarak GTX 480′nin 1/4′ünden daha az enerji harcayan GTX 750 Ti, neredeyse GTX 480′in performansına yetişmiş durumda. Gerçi; 40nm’den, 28nm’ye küçülen işlemci mimarisinin bu konuda büyük etkisi var ama, tüketimin ve orantısal olarak ısı değerlerinin azalması bizim için her zaman iyi bir gelişme sayılır.

Nvidia GTX 750 Ti İncelemesi » Technopat

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı