GTX 550 Ti e-spor oyunları için yeterli mi?

O model güzel DP girişi bile var bir de onun OC lu AMP versiyonuda var yani mantıken soğutması iyi olması lazım.
Ocla benim çıktığım MHz çıkarsan benden daha iyi FPS bile alabilirsin herhalde çünkü DDR 4 RAM var sende.
90 FPS gördüm aga.
Ve ekran kartı 97 kullanıma düşmüş o anda normalde 99 olması lazım 2'lik bir kayıp var ama genel ocla en düşük 50 görüyom genel 60 70 genelliklemin gördüğüm ise 55 bir daha test edeyim dedim tam doğru bilgi vereyim diye yukarıda yazıyor kaç MHz çalıştığı ekran kartının. Voltajda yazıyor.
Bu OC ayarım GTA 5 için geçerli mesela 1025 MHz de bile vlorantta çöküyor her oyunda aynı OC MHz'si çalışmaz.
O model güzel DP girişi bile var bir de onun OC lu AMP versiyonuda var yani mantıken soğutması iyi olması lazım.
Ocla benim çıktığım MHz çıkarsan benden daha iyi FPS bile alabilirsin herhalde çünkü DDR 4 RAM var sende.
90 FPS gördüm aga.
Ve ekran kartı 97 kullanıma düşmüş o anda normalde 99 olması lazım 2'lik bir kayıp var ama genel ocla en düşük 50 görüyom genel 60 70 genelliklemin gördüğüm ise 55 bir daha test edeyim dedim tam doğru bilgi vereyim diye yukarıda yazıyor kaç MHz çalıştığı ekran kartının. Voltajda yazıyor.
Bu OC ayarım GTA 5 için geçerli mesela 1025 MHz de bile vlorantta çöküyor her oyunda aynı OC MHz'si çalışmaz.

Hata Valorant'ta 1020 de bile çöktü 1010 1137 mv 2301 bellek hizinda yaptım onun ayarını.
Tabi her ekran kartı potansiyeli farklı.
Dostum bu ekran kartı diriver güncellemesi bitti 2018 de ama bende 2019 yılında çıkmış bir modlu dirver var istersen bunu dene hangisi daha iyi perf alırsan onu kullan bunu yüklemeden önce DDU ile sil driveri interneti kapat Windows kendi yükelemesin Windows sürücü imza zorlamasını kapat yükle.İstiyorum dersen atarım
Ben yine de buraya bırakayım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    3,2 MB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:

Geri
Yukarı