GTX 550 Ti 300W PSU yeterli mi?

Ben zamanında bahsettiğim güç kaynağıyla kapanma vs yaşamadım mesela, PSU o kadar kötüydü ki içinde bir tane bile 6 pin güç bağlantısı yoktu, ekran kartının içinden çıkan güç dönüştücü aparatı Molex ile bağlantısını yapsam da en basit CoD 4 MW'de bile 15-20 FPS'i zor görüyordu Core 2 Quad Q6600 ile gerisini arkadaş düşünsün. Elindeki güç kaynağının 6 pin güç bağlantısı varsa yine hiç yoktan kullanılabilir gibi ama yine de sağlam bir model değilse uzun vadede tam yük altında kullanılması pek güvenli değil yine de.

Elimdeki PSU daha önce 5 yıldan fazla bir süre kullanmıştım. Kullandığım sistem güç gerektirmiyordu. Güç tüketimi neredeyse yok gibiydi. O yüzden yüksek tüketimde ne olacağını bilemiyorum. 6 pin giriş var. 2 tane 4 pin 1 tane 6 pin var.

Elimdeki PSU daha önce 5 yıldan fazla bir süre kullanmıştım. Kullandığım sistem güç gerektirmiyordu. Güç tüketimi neredeyse yok gibiydi. O yüzden yüksek tüketimde ne olacağını bilemiyorum. 6 pin giriş var. 2 tane 4 pin 1 tane 6 pin var.
Şansını deneyebilirsin, ben olsam kullanmazdım ama ekran kartı çöp olduktan sonra pek bir önemi kalmıyor.

Daha önce yazmıştım. Elimde biraz bütçe kalıyor. Önerebileceğin bir PSU markası var mı ?
Bütçen yeterli mi bilmiyorum, tek tek bakıp araştırman gerekecek. Ben yazayım gerisine sen bakarsın.

Cooler Master, Corsair, FSP, High Power, Seasonic, Be Quiet.. diye gidiyor. 400W+ olanlarından herhangi bir model yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı