GTX 560 sistem FIFA 22 oynatır mı?

QyYildiz

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
GTX 560
İşlemci
Phenom II X4 925
Bu sistemle FIFA 22 oynayabilir miyim? Minimum gereksinimlerde ekran kartım düşük gibi gözüküyor PC ısısı kaç arası olmalı? FIFA 22 oynarken. Ayrıca FIFA 22'nin alternatif oyunu var mıdır kariyerli vs?
Not: Oyuna girerken ekran kartı driver sürümü eski uyarısı bile veriyor ama baktığımda son sürüm bu oluyor pek sorun değil gibi gozukuyor oyuna giriyor ama PC ısınıyor gibi geldi o yüzden konuyu açmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemle FIFA 22 oynayabilir miyim? Minimum gereksinimlerde ekran kartım düşük gibi gözüküyor PC ısısı kaç arası olmalı? FIFA 22 oynarken. Ayrıca FIFA 22'nin alternatif oyunu var mıdır kariyerli vs?
Not: Oyuna girerken ekran kartı driver sürümü eski uyarısı bile veriyor ama baktığımda son sürüm bu oluyor pek sorun değil gibi gozukuyor oyuna giriyor ama PC ısınıyor gibi geldi o yüzden konuyu açmak istedim.

FIFA 20 oyna 50 FPS felna alırsın ama çok akıcı istiyorsan FIFA 18 ya da PES 19.

Bu video doğruysa senin sisteminin de kasmadan oynatabilmesi gerek, çünkü gtx 560 ile gtx 750 arasında uçurum yok
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video doğruysa senin sisteminin de kasmadan oynatabilmesi gerek, çünkü GTX 560 ile GTX 750 arasında uçurum yok
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kral zaten bu adamlar düşük ekran kartı ile oynayıp işlemci ve RAM arttırıyor bende baktım GTX 560 ile video vardı adamın işlemcisi kat kat daha iyi gözüküyor ayrıca 16 GB RAM kullanıyorlar.

Kral zaten bu adamlar düşük ekran kartı ile oynayıp işlemci ve RAM arttırıyor bende baktım GTX 560 ile video vardı adamın işlemcisi kat kat daha iyi gözüküyor ayrıca 16 GB RAM kullanıyorlar.
Videoda FİFA 22 8 GB RAM yiyor zaten, üstüne işlemci %100 kullanılmıyor. Low ayarda adam 60 fps kilidi açsa işlemci taş çatlasa %50'sini kullanacak. Bu videoya göre senin bilgisayarının kasmadan (Min: 35 FPS) oynatabilmesi gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı