Çözüldü GTX 560 sistem Forza Horizon 4 oynatır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JustLewn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben Forza Horizon 4 almıştım fakat 80GB indirdikten sonra açılmayacağını düşünüyorum. FPS değerini öğrenmek için herhangi bir program var mıdır?

CPU: AMD Phenom II X6 1055t.
GPU: NVIDIA GeForce GTX 560 SE.
RAM: Kingston 8 GB.
HDD: 500+1TB HDD.
SSD: Yok.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Saniyesi ayarlı, oyunu açamamış gibi gözüküyor.

Hocam benim ekran kartı GTX 560 SE. Konuyu düzenleyen moderatörler galiba yanlış yazmış başlığa ama yine de teşekkürler. Benim ekran kartı 560'dan daha iyi Valorant'ta Full ayarlarda 70 80 FPS alıyorum bu ekran kartında en düşükde 90-110 FPS alıyor.

Maalesef oyun sürücünün eskiliginden ekran kartinin eskiliginden oyun devam et kismindan sonra oyun kendini kapatiyor. Cok saçma niye acmiyor anlamadim açıl açıldıktan sonra kas niye acilmiyosunki 3 gunluk indirme bosa gitti. Sonuç: Oynatmiyor, açmıyor.
Oyun açılabilir fakat zevk vermez. Düşük ayarlarda deneyebilirsiniz.

Bu siteden öğrenebilirsiniz.

Tamamdır sağ olun hocam baktım başka cevaplardan da açar falan dedi bakalım internet izin verirse 3 gün sonra test edeceğim oyunu inşallah açar 😅

Dosya Ekleri

• OnPaste.20220327-204757.jpg
    OnPaste.20220327-204757.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Saniyesi ayarlı, oyunu açamamış gibi gözüküyor.

Hocam benim ekran kartı GTX 560 SE. Konuyu düzenleyen moderatörler galiba yanlış yazmış başlığa ama yine de teşekkürler. Benim ekran kartı 560'dan daha iyi Valorant'ta Full ayarlarda 70 80 FPS alıyorum bu ekran kartında en düşükde 90-110 FPS alıyor.

Maalesef oyun sürücünün eskiliginden ekran kartinin eskiliginden oyun devam et kismindan sonra oyun kendini kapatiyor. Cok saçma niye acmiyor anlamadim açıl açıldıktan sonra kas niye acilmiyosunki 3 gunluk indirme bosa gitti. Sonuç: Oynatmiyor, açmıyor.

Dosya Ekleri

• OnPaste.20220327-210139.jpg
    OnPaste.20220327-210139.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı