GTX 650 Ti, 750, 750 Ti veya HD 7850

hangi ekran kartı

• Oy verenlerin toplamı
    46
Hd7850 daha performanslı, Recep bey her güncel olması açısından yazmış olabilir.
Yazılımsal ve güncel olması açısından GTX750Ti al.

Ben size Asus HD7850 2 gb 256 Bıt satabilirim isterseniz. Kart 3. ayına girmek üzere. Takıldığından beri el sürülmedi. 350 Tl ' ye satabilirim. Asus marka.
Valla ikisi arasında kaldım biri hd7850 diyor diğeri gtx 750ti diyor bunu bir karara bağlayalım performans konusunda sapphire -hd7850 diyorsun ama güncel ve physx olarak msi- gtx diyorsunuz o zaman şuradan ben bunu çıkarıyorum hd 7850 daha iyi servislik bir şey çıkarsa zaten arızalıysa 2 sene içinde ortaya çıkar ve sıfırını alırım peki arada marka farkı var mıdır? Sonuçta biri msi diğeri sapphire ikisi de çift fan birde şu var arada 60 tl oynuyor yani
Sapphire hd 7850 380 tl.
Msi gtx 750ti 440 tl.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaman zaman HD7850 önde, zaman zaman GTX750 Ti önde. Karar sizin, iki kart da sağlam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlginize alakanıza teşekkür ederim ama son anda Asus Gtx 650 ti ekran kartı ile iade yaptım. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kusura bakmayın ama benim fazla bilgim yok. Bu foruma girince birşeyler öğreniyorum sanıyordum ama iyice kafam karıştı. Neden derdesiniz. Ekran kartı alırken bite bakma gb bakma. Peki biz nasıl ekran kartı alıcaz yani neye dikkat edicez. @Silinen üye kardeşim bi cevap verirsen sevinirim.

Bütçene en uygun kartı seçmek için uğraşacaksın. Bunun için

1- Markasına
2- Performansına
3- Soğutmasına
4- Malzeme kalitesine
5- Sessizliğine

bu kadarı yeterli olur sanırsam. Arada kaldığınız ekran kartlarını karşılaştırmak için Youtube'u kullanın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı