Gtx 650 Ti Oyunlarda Performans Alamıyorum

• Konuyu başlatan ajek
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 43
  • Görüntüleme 3B
MSİ'nın sitesinden ana kart modelinin son sürüm BİOS driver'larını indir. İndirdiğin dosyayı sağ tık yap ve buraya çıkart de. Daha sonra çıkan dosyayı Flaş bellek kartına kopyala ve PC'de takılı olsun Flaş bellek kartı. Daha sonra PC'yi yeniden başlat BİOS'tan güncelle. 
Yanlız Flaş bellek kartı FAT32 şeklinde biçimlendirilmiş olması gerek. Yoksa yapamazsın unutma.

Bios güncelleme fps artışı sağlamaz sadece sistemin daha kararlı çalışır. Eğer ekran kartınla normalde daha iyi fps alması gerekirken alamıyorsan ısınma sorununa dikkat et.

cs go da 170 - 180 fps alıyorum 
Bios güncelleme fps artışı sağlamaz sadece sistemin daha kararlı çalışır. Eğer ekran kartınla normalde daha iyi fps alması gerekirken alamıyorsan ısınma sorununa dikkat et.
Hocam GPU Temperature, CMax 46 oluyor. Sence ısınıyor mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dayz'a bakma hd7850 kullanıyorum dayz de bağırtıyo kartı. BF4 ile deneyin bide dayz kırık versiyonsa daha çok kastırır.
Orjinal versiyon dayz. Haklısın oyunda optimizasyon sorunu var ama benim sorunum dayz'den çok CS:GO'daki fps im.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı