Gtx 650 Ti Oyunlarda Performans Alamıyorum

• Konuyu başlatan ajek
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 43
  • Görüntüleme 3B
Şimdi güzel arkadaşlar ben kısa bi özet geçeyim
Ekran kartım asus gtx 650 ti boost oc 192 bit.
İşlemcim i5 650 3.20GHz
Anakartım msı ms 7636 ( bios ayarları güncel değil )

Şimdi benim düsüncem işlemcimin kötü olduğundan yana. Bu işlemci ile ben normal bir performans alabilir miyim? Önce bunu öğrenmeliyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciyle alakası yok bence. Sen bf4 , crysis 3 gibi oyunlarda bir test eder misin kaç fps alıyorsun ?
İşlemcim i5 650 3.20GHz

Şimdi benim düsüncem işlemcimin kötü olduğundan yana. Bu işlemci ile ben normal bir performans alabilirmiyim önce bunu öğrenmeliyim ?

İşlemcim i5 650 3.20GHz

Şimdi benim düsüncem işlemcimin kötü olduğundan yana. Bu işlemci ile ben normal bir performans alabilirmiyim önce bunu öğrenmeliyim ?

Sana tek söyliyeceğim şey işlemcin çok iyi. Ekran kartından memnuın değilsen değiştir. İşlemin iyi.

GPU Temperature,C en fazla 46 olmuş bu sanırım ekran kartımın derecesi. Eğer öyle ise bu normal mi ?

Benim anlamadığım adam mesela gt630'la gitmiş bf3 high açıyor ama buraya benim kart iyi mi yazıdığımızda hangi oyunları açar yazığımızda,bf3 high bf4 medium felan yazılıyor en çok ona kızıyorum.

Yanlış anlama sana demiyorum herkes için söylüyorum.
2 sene götürür. 7850 çok çok iyi bir kart değil ancak ezikte değil. Mesela beni memnun eder.

Benim kart 65 lerde geziyor 45 nedirki :)
Dediğimiz oyunlarda bir test et oyundan oyuna değişir hata vardır illaki bişey vardır kötü bir kart değil.
GPU Temperature,C en fazla 46 olmuş bu sanırım ekran kartımın derecesi. Eğer öyle ise bu normal mi ?

Sıcaklı değeri normal. 
Benim anlamadığım adam mesela gt630 la gitmiş bf3 high açıyor ama buraya benim kart iyimi yazıdığımızda hangi oyunları açar yazığımızda,bf3 high bf4 medium felan yazılıyor en çok ona kızıyorum.

Yanlış anlama sana demiyorum herkes için söylüyorum.

Benim kart 65 lerde geziyor 45 nedirki :)
Dediğimiz oyunlarda bi test et oyundan oyuna değişir hata vardır illaki bişey vardır kötü bir kart değil.

İşte dediğim gibi FPS değerleri var.

Tamam abi sıcaklığı çözdük normal. İşlemcime de iyi diyosunuz ben pek inanamıyorum buna ama. dediğiniz oyunları deniyeceğim lakin '' CS GO '' da benim fps im 170 -200 arası . Bunun az olduğunu düşünüyorum . Benim ekran kartım ve işlemcime göre bu değer normal mi ? Bunu arttırmak için de ne yapmam gerekiyor

Tamam abi sıcaklığı çözdük normal. İşlemcime de iyi diyosunuz ben pek inanamıyorum buna ama. dediğiniz oyunları deniyeceğim lakin '' CS GO '' da benim fps im 170 -200 arası . Bunun az olduğunu düşünüyorum . Benim ekran kartım ve işlemcime göre bu değer normal mi ? Bunu arttırmak için de ne yapmam gerekiyor

FPS arttırman için ekran kartını değiştirmen lazım. İ5 işlemci çok iyidir neyine inanmıyorsun? FX 6300 bile tüm ekran kartlarına yetiyorken i5'ten bahsediyoruz burda.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı