GTX 660 Ti SLI Yapılır mı?

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar GTX 660 Ti SLI yapmayı düşünüyorum. Bilgisayar genellikle günde 8 saat çalışıyor. Bazen 10 saat bile olabiliyor. Eğer GTX 660 Ti SLI yaparsam aylık 250 TL gelen elektrik faturası aylık 400 TL'den fazla gelir mi? :D 660 Ti SLI çok güçlü oluyor diye biliyorum. Aydınlatırsanız sevinirim :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tek başına 1050'den zayıf bir kart. Ancak SLI destekli oyunlar da gerek. 150 Watt'lık bir TDP'si var.

SLI, yapmak yerine bu sistemi satıp 600 TL'ye toplam paranı da katıp önerdiğim sistemi al. Paranı biriktirip, HDD ve RTX 2050 alıp keyfini sürebilirsin kankam.

Son düzenleyen: Moderatör:
SLI, yapmak yerine bu sistemi satıp 600 TL'ye toplam paranı da katıp önerdiğim sistemi al. Paranı biriktirip, HDD ve RTX 2050 alıp keyfini sürebilirsin kankam.
Adam GTX 660 Ti SLI yapma peşimde sen 2050 diyorsun. Belli ki PC'ye o kadar bütçe ayırmıyor. Hee satıp başka bir PC alması bence de daha mantıklı, tabii o ayrı.

Bu nasıl çarpanı normalde 1.5 katına falan çıkar bunda 2 katına çıkıyor. Her şeyi bırak sen SLİ çek temiz hem güçlüymüş de. GT 1030 ayarında sanıyodum daha iyiymiş üstüne bir de 2 katı performanslı SLİ yap sen yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı