GTX 670M Siparişi

eren atalmış

Hectopat
Daha önceki konularımda da belirttiğim gibi bozuk olan Nvidia GTX 670M ekran kartımı aynı model ile değiştirmek istiyorum. Belli başlı sipariş verebileceğim sitelerdeki ürünleri derledim. Sizlerden istediğim daha önce hiç bu tarz bir sipariş vermediğim için kazıklanmadan olabilecek en iyi fiyata en uygun ürünü almam için bana yardımcı olmanız.

Ürünün sıfır fiyatıyla ilgili internet de hiçbir bilgi bulamadım maalesef. Dolayısıyla ikinci el ürünle ilgili fikir yürütemiyorum. Yine daha önceden bu boyutta bir Ali Express siparişi vermediğim için kalite, orijinal ürün,ürünün gümrükte takılma vs. süreciyle de ilgili bilgi sahibi değilim. Bilgisi olan kişiler aydınlatırsa çok sevinirim.

Sahibinden.com'da ürün 820 TL; tahminim üzerine Toshiba dizüstün den sökme ürün.
AliExpress'te 140-250 dolar arasında fiyatlar değişiyor. Tabi, kargo, gümrük vs. ücretleri bunlara dahil değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı