GTX 690 İçin 400 TL'ye PSU Önerisi

GTX 690 Çift GPU'lu bir kart(2 adet GTX 680 içeriyor.) olduğu için güç tüketimi yüksek olması gayet doğal birşey. NVIDIA'nın sitesinde kartın güç tüketimi 300 W olarak belirtilmiş.

Link veya bunu gösteren birkaç görsel atar mısınız? @The Man From E.A.R.T.H.
Buyrun, buyrun da merak ettim neden bu kadar sordunuz? :)
Not: Resimdeki OC dediği 1721/7000'den 1800/8000'e yükseltilmiş hali olması lazım. Kartın maksimumu 1943/8224, ben evde stabil bir şekilde 1895/8008 yapmıştım.

Dosya Ekleri

• wattlar.jpg
    wattlar.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 38
Bir yanlışlık var da, o yüzden soruyorum. Attığınız görsel de dahil bahsettiğiniz değerler sadece ekran kartının tükettiği değer değil, bütün sistemin tükettiği değer.

Ancak sizin ekran kartınız 6PIN güç girişine sahip GTX 1050TI, ayrıca potansiyel olarak 250 watt civarında güç çekebilme kapasitesine sahip. GPU BIOS'u 180 watt çekmesini destekliyorsa, tabii ki çeker. Konuyu değiştirmeyin artık. Furmark da bu güç çekme özelliğini destekliyor, kartınızın da güç ayarlaını değiştirirseniz tabi çeker. Ancak oyunlarda o değerlerde güç çekmesi imkansız. Gereksiz bilgilerle doldurmayın sayfayı.

GTX 690 için PSU önerisi. Bütçe 400 TL.

Konu başlığını açan kişi 750 watt kaliteli bir PSU alırsa, NVIDIA GeForce GTX 690 ekran kartını sorunsuz kullanır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu hortlattım ama adam sizden PSU istiyor hangisini alayım diye siz orda GTX 1050 ti bu kadar çekiyor felan diyorsunuz ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı