GTX 690 ve GTX 760

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cytex99

Hectopat
Yer
Londra, İngiltere
Daha fazla  
Yine bir soruyla karşınızdayız, 2 arkadaşım da i7-4770k'lı bir sistem yapacak. Birisine hediye GTX 690 geldi, birisi de GTX 760 alacak.

• Kaç yıl onları bu ekran kartları ultrada götürür?
  • Bu kartlar kaç yıl high-medium da götürür?
  • Watch Dogs'u 1080p de ultrada oynayabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 yıl derim. İkisi de çok iyi kart. Ayrıca GTX 690 muhteşem.

GTX 690 varsa GTX 760 almasına gerek yok. GTX 690'nın maşallahı var en az 3-4 yıl götürür o kart. Keşke bizede bir en azından GTX 660 hediye etseler :D

Arkadaş, o nasıl bir hediyedir. Vay be hediye olarak GTX 690 alan birisini de ik kez görüyorum. :D

GTX 690 varsa GTX 760 almasına gerek yok. GTX 690'nın maşallahı var en az 3-4 yıl götürür o kart. Keşke bizede bir en azından GTX 660 hediye etseler :D

Güzel kardeşim iki arkadaşımdan biri GTX 690, biri de GTX 760 kullanacak. Keşke okusaydın.

Adam zengin beyler :D

Güzel kardeşim iki arkadaşımdan biri GTX 690, biri de GTX 760 kullanacak. Keşke okusaydın.

Adam zengin beyler :D
İşte okul hayatımı bitiren nedenlerden biri :D
GTX 690 çok çok iyi. GTX 760 O kadar da kötü değil 2-3 sene ultra götürür. Hem DX12 desteğide alcak o kart.

O değilde işi hep arkadaşlar üzerinden yürütüyorsun.
Ekran Alıntısı.PNG

Bu arkadaşlarını bir görmek isteriz. :D

O değilde işi hep arkadaşlar üzerinden yürütüyorsun.
Eki Görüntüle 2224

Bu arkadaşlarını bir görmek isteriz. :D

Çünkü arkadaş çevrem çok geniş. Kimse bilgisayardan bir şey anlamıyor. Her buluştuğumda onlar soru soruyorlar ve cevaplıyorum. Bu kadar PC tecrübem olsa bile sizinki kadar yüksek tecrübem yok. Ben de bu nedenle sürekli arkadaşlarımın sorularını sizlerle paylaşıyorum :) .

Bu kadar tecrübesiz olsam bu konuda arkadaşlarımın sorularını cevaplamak için sürekli flood yaparım diye ceza yerdim forumda :D

Demek ki GTX 690'lı sistem kuracak arkadaşımız oyunları ultrada 2-3 sene rahat açacak :D Peki, Watch Dogs'u ultrada oynar mı? İşlemci yetiyor ama kart konusunda endişeli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı