GTX 750 GTA 5 Performansı

egiregir

Hectopat
Daha fazla  
Evet sistemim:ç
  • Ana kart MSI 2A9CH
  • İşlemci intel core i5 cpu 650 3.2 ghz
  • RAM 8 gb 1333 mhz
Ekran kartı gtx 750 alıncak alıcam yani arkadşlar. Benim sorum bu sisteme gta 5 atsam 1080 p de normal high arası kaç fps alır? Bu arada işlemcim normal hiçbirşey çalışmışorken bile 60-65 derece sıcaklıkta bu normal midir üzerindeki stok sogutucu?

Son düzenleyen: Moderatör:
tamamda bunu bende izledim bundaki sistemler çok güzlü ama işlemcisi anakartı ramı bendeki fps ile aynı olmaz ben bu sistemle merak ediyorum nasım bi fps alcağını

En fazla 10FPS oynama yapar. DDR4 ram ile DDR3 pek fazla fark yok. Sadece İ7 5. nesil kullanıldı. O.C yapılmadığı için aşşağı yukarı aynı performansı verecektir.

hepinizin yorumuna ayrı ayrı teşekkür ederim ederim yanlız psu soruma cevap veren olmamış sıkıntı çıkarırmı ona göre degişcem

işlemci aşırı derecede sıcak. Bu konuya dikkat edin belki termal macunda veya fanda bir sorun vardır. Normal değil kesinlikle.

bence PSU'da yetersiz. Ancak yetedebilir kararsızım.

Ben şahsen işimi sağlama almak için 750W'nin altında PSU kullanmam asla. Sizin olayınızda; 500W yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı