GTX 750 Ti 4 GB Eşdeğer Ekran Kartı

Elimde Asus 760 TI var, üstelik boşta. Uygun bileşenlerle yayın için kullanacağım. Dolar bu kadar yüksek olmasa hibe ederdim. Letgo'da aynı modeli bulabilirsiniz.

Hocam o güçte bir kart arıyorsanız RX 560 var 4 GB sıfır veya ikinci el bulabilirsiniz.
Rx 560 önerirken güç kaynağını da bir sor adama. Ektradan güç kaynağı masrafı çıkmasın
Beyler GTX 750 Ti 4 GB arıyorum fakat bulamıyorum sebebi nedir acaba? Bulan varsa link atabilir mi? ASUS olanı da olur.
İkinci el 1050ti alabilirsin. 750 800 Tl'ye çok gördüm. Hatta az önce bile gördüm

Bu nasıldır sizce? Ben biraz araştırayım bu modeli. Gerçi 75W TDP'ye sahip kart. Üflesem bile soğur. Ortalama hava akışı olan bir kasa kullanılan incelemelerde Metro Exodus, PUBG gibi ağır oyunlarda bile 65 dereceyi geçtiğini görmedim.
Biostar RX 560 4 GB

Son düzenleme:
@hakanbey30 Kasanızın hava akışı burada önemli bir etken. Ayrıca oynadığınız oyun ve kullanım yüzdesi de önemli. Hurafe de değil bu arada:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı