GTX 750 Ti için 400W yeter mi?

1. Markası bile belli değil
2. Sıfır diye o düşünerek alıyorsanız ihtimali yok.
3. Gidin elden ikinci el test ederek alın daha iyi.
Vergiler de eklenince 1300 1400 TL olabilir. GTX 1050 al.
Bulunduğum bölgede pek 2. el kart satan yok maalesef. Açıkçası ben de 2. el ile uğraşmak da istemiyorum. Öyle büyük oyunlar oynama hevesim de yok. Rahatça gta online oynatabilicek, canım sıkıldığında steamden çerezlik oyunlar indirip oynayabileceğim bir kart olsa yeterli benim için. Şu kart nasıl olur peki alınır mı?

Bulunduğum bölgede pek 2. el kart satan yok maalesef. Açıkçası ben de 2. el ile uğraşmak da istemiyorum. Öyle büyük oyunlar oynama hevesim de yok. Rahatça GTA Online oynatabilecek, canım sıkıldığında Steam'den çerezlik oyunlar indirip oynayabileceğim bir kart olsa yeterli benim için. Şu kart nasıl olur peki alınır mı?

Hocam fiyatını hak etmiyor o kart AliExpress'den GTX 960 vs bakabilirsiniz ama o zamanda PSU sorun çıkarma ihtimali artıyor, toplam bütçeniz nedir?
@weasny

Son düzenleme:

Bunu tercih edebilirsin. Ancak bana sorarsan daha fazla para vermek yerine kartın üzerine üfleyecek bir fan da varsa bunları al.

Bunu al. 0 almış olursun ve GTX 750 TI'a yakın bir performans verir. Hem de çok daha ucuz. AAA oyunları da 720p en düşük ayarlarda oynarsın.

Hocam fiyatını hak etmiyor o kart AliExpress'den GTX 960 vs bakabilirsiniz ama o zamanda PSU sorun çıkarma ihtimali artıyor, toplam bütçeniz nedir?
@weasny

PSU değiştirebilirseniz. Aşağıdakiler var.

Şuan için psu değiştirme şansım yok maalesef. Baştan sona değiştirmek de bana baya pahalıya gelicek. 1400-1500 TL üstüne çıkamam.

@weasny Ek vergilerini bilemiyorum ama GTX 960 2 GB 1200TL gibi bir fiyata geliyor. Kalan 500TL ile de sağlam bir PSU alabilirsiniz.

@156318

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı