GTX 750 Ti Marka Seçimi

GTX 750 Ti Marka Seçimi

• Asus GTX750 Ti STRIX

Oy: 17 41,5%
  • MSI GTX750 Ti TwinFrozrGaming

Oy: 24 58,5%

• Oy verenlerin toplamı
    41
Çekirdek hızı fazla olunca 10 FPS fark yaratacak sanki ve o ses meselesi yalan GTA 5 Ultra ayarlara alınca ses kulağını çınlatır.

Çekirdek hızı fazla olunca 10 FPS fark yaratacak sanki ve o ses meselesi yalan GTA 5 Ultra ayarlara alınca ses kulağını çınlatır.
Son dediklerinizden sonra çok kararsız kaldım. Bu konu hakkında bilgisi olan veya daha önce böyle bir olayla karşılaşan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

MSI almalısın çünkü ASUS 'a göre çekirdek hızı daha yüksek ve yazılım desteği gayet iyi. Ama alternatif olarak r7 370 2 gb modelini düşünebilirsin.

Allah aşkına MSI fanboyları doluşmasın benim ekran kartımda MSI GTX 960 Gaming 2G fakat gtx 750ti de Asus ve EVGA tercih edilen markalardır.

MSI almalısın çünkü ASUS 'a göre çekirdek hızı daha yüksek ve yazılım desteği gayet iyi. Ama alternatif olarak r7 370 2 gb modelini düşünebilirsin.
Saçmalama. Açıkça yazıyor çekirdek hızı orada, gözünle bak oraya. ASUS'un çekirdek hızı daha iyi bu bir, ikincisi ASUS teknik desteği aman şöyle aman böyle diyenler kaç defa ASUS kullanmış da konuşuyor ? Aman MSI'ın bileşenleri daha kaliteliymiş de bilmem neymiş de. Ulan kartı üreten firma NVIDIA. Gören de MSI NVIDIA'dan bağımsız iş yapıyor zanneder. Aynı fiyata bulunursa EVGA FTW, bulunamazsa kesinlikle ASUS daha tartışmaya gerek yok. Fan boy olmayın efsane olun ;)

Ekleme: Bende EVGA GTX 750 Ti FTW modeli var fiyatı normal düzeyde iken almıştım. Çok memnunum. GTA V testlerinde MSI GTX 950 ile arasında ortalama 5 fps oynuyor. Hani çekirdek hızı ne kadar değiştirecek diyen tipler var ya o yüzden farkı söyleyeyim dedim. +688 MHz memory basınca pek bir fark kalmıyor arada. Not: Her zaman bu kadar abartı o.c. yapmayın tabi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı