GTX 750 Ti PUBG Mobile Emulator NVIDIA ayarları

Ali Gören

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Sistemime göre en akıcı ve kaliteli bir şekilde NVIDIA ayarlarımı sizce nasıl yapmalıyım.

PC özelliklerim;
Intel Core i5 3470 3.2 GHz işlemci.
12 GB DDR3 RAM.
EVGA GTX 750 Ti 2 GB 128 Bit ekran kartı
240 GB Toshiba SSD.

Öncelikle PUBG Mobile mobil bir oyun olduğu için bilgisayar isterse RTX ekran kartına sahip olsun stabil bir performans göstermez. Zaten PUBG Lite çıkarmışlar neden Mobile oynayasın ki?
Cunku mobile oynamak daha keyifli ve çoğu arkadaşım mobil oynuyor.
Akıcı hale getiremezsin zaten oyun sorunlu.
Eskisinden yine iyi.güncelleme yaparak daha iui hale getiriyorlar

Cunku mobile oynamak daha keyifli ve çoğu arkadaşım mobil oynuyor.
Kesinlikle katılmıyorum. Arkadaşlarınızı da ikna edip ya PUBG Lite ya da Steam PUBG oynayın. Neredeyse bütün PUBG Mobile oyuncuları kendisini birşey zannediyor. Gelsin bir Steam PUBG oynasın, görelim.
Şahsi tavsiyem Mobile'ı bırakmanız. Ayrıca nasıl ''daha eğlenceli'' oluyor anlamadım zaten Battle Royale değil mi?

Kesinlikle katılmıyorum. Arkadaşlarınızı da ikna edip ya PUBG Lite ya da Steam PUBG oynayın. Neredeyse bütün PUBG Mobile oyuncuları kendisini birşey zannediyor. Gelsin bir Steam PUBG oynasın, görelim.
Şahsi tavsiyem Mobile'ı bırakmanız. Ayrıca nasıl ''daha eğlenceli'' oluyor anlamadım zaten Battle Royale değil mi?
Size gore iyi olmayan baskasina gore iyi olabilir. Zaten battle royale diilmi demişsiniz ne alaka? Dünyayı kasıp kavuruyor sizin haberiniz yok galiba.Bende bu tür oyunlari oynuyorum artik cünkü oyunda bi amaç var ve keyif verici

Size gore iyi olmayan baskasina gore iyi olabilir. Zaten battle royale diilmi demişsiniz ne alaka? Dünyayı kasıp kavuruyor sizin haberiniz yok galiba.Bende bu tür oyunlari oynuyorum artik cünkü oyunda bi amaç var ve keyif verici
Hayır demek istediğim PUBG Mobile'ın diğer PUBG oyunlarından nasıl daha eğlenceli olduğuydu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı