GTX 750 Ti Sistem Nasıl?

Merhaba dostum yenisin herhalde aramıza hoş geldin öncelikle. Ben böyle toplamanı öneririm 16 GB ram seçmişsin 16GB ram seçmenin almanı yok boşuna masraf oluyor 8 kesinlikle çok yeterli. Gönderdiğim fotoğraftaki sistem de 750TI'den çok daha iyi olan R7 370 koydum. Kasa olarak Dark N10 seçtim çünkü çok şık ve içinde 5 ışıklı fan ve fan kontrol edebileceğin bir kontrolcü var. Şu an 2530 lira gözükebilir fakat dolar aşırı fırladı şu an, 1 hafta sonra alırsan 2350-2400 liraya alırsın. İsterseniz üzerine bir de SSD seçebilirsin OCZ veya Samsung marka olabilir.
Ekran Resmi 2016-07-18 01.16.25.png

Hocam o fiyata gtx 950 alırsın. Hatta sinerji'de böyle bir sistem satılıyor olması lazım. İleriye dönük sistem almak daha mantıklı.

Hocam o fiyata gtx 950 alırsın. Hatta sinerji'de böyle bir sistem satılıyor olması lazım. İleriye dönük sistem almak daha mantıklı.

Bütçenizi 25TL aşabilirseniz bunu alabilirsiniz. 1 hafta kadar beklerseniz belki daha ucuz olabilir. (30-35TL)
Ara Toplam2.143,04 TL
Toplam KDV385,74 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.528,78 TL
[TBODY] [/TBODY]

Arkadaşlar PC bozuldu. Böyle bir şey toplamak istiyorum. Monitör 768p. Oyunlardaki performansı nasıl olur? Başka bir önerisi olan var mı? Bütçe en fazla 2500TL.

Eki Görüntüle 174453
İşlemciye yüklenip ekran kartını üzmüşsün işlemciyi i3 6100 yapıp daha üst seviye bir kart alın oyunda performansı karttan alacaksın çünki :)

Yorumum biraz yanlış anlaşılmış 90lı yıllardan beri bu işin içerisindeyim. baktığınız seri içerisinde biti yüksek olanı tercih edin demek istemiştim. Birkaç yıl önce çıkan 512 bitlik ekran kartları tabiki kötüdür. Yeni çıkan modeller arasında demek istemiştim.

Merhaba dostum yenisin herhalde aramıza hoş geldin öncelikle. Ben böyle toplamanı öneririm 16 GB ram seçmişsin 16GB ram seçmenin almanı yok boşuna masraf oluyor 8 kesinlikle çok yeterli. Gönderdiğim fotoğraftaki sistem de 750TI'den çok daha iyi olan R7 370 koydum. Kasa olarak Dark N10 seçtim çünkü çok şık ve içinde 5 ışıklı fan ve fan kontrol edebileceğin bir kontrolcü var. Şu an 2530 lira gözükebilir fakat dolar aşırı fırladı şu an, 1 hafta sonra alırsan 2350-2400 liraya alırsın. İsterseniz üzerine bir de SSD seçebilirsin OCZ veya Samsung marka olabilir.Eki Görüntüle 174499
Sistemi topladığınız site hangisi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı