GTX 750 Ti Sisteme İşlemci Önerisi

uyqar

Kilopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu sistemi kullanıyorum, işlemcim bozuldu ve i5 4. nesil işlemci almayı düşünüyorum. 1000TL'ye kadar bütçem var, hız aşırtma destekli bir işlemci mi almalıyım? Öneride bulunurken 1150Pin olması gerektiğini unutmayın lütfen

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu sistemi kullanıyorum, işlemcim bozuldu ve i5 4. nesil işlemci almayı düşünüyorum. 1000TL'ye kadar bütçem var, hız aşırtma destekli bir işlemci mi almalıyım? Öneride bulunurken 1150Pin olması gerektiğini unutmayın lütfen
Eğer anakartın Asus'sa yeni Biosl'la K ibareli i5 işlemcilere OC yapabilirsin ama 1000tl bütçen varsa anakartı ve Ram'i 200tl gibi bir fiyattan elinden çıkartıp AMD R5 1400 - B350 Anakart - 8GB DDR4 Ram almanu öneririm işlemcinin gücü i5 7600K ayarında.

Bu arada işlemci soğutucun nedir?

İlerisi için işlemci yükseltilebilir, İ5 4460-4590 işini görür. Artan parayla ekran kartı almaya bak.750 Tİ modelini elinden çıkarıp artan paraya ekleyip yeni ekran kartı alabilirsin. Yalnız bütçene baktığımızda da ekran kartı için sana az bir bütçe kalıyor, RX 460 ve GTX 1050 modelini elindeki kartın yerine almak yanlış olur. Ekran kartı olarak RX 470 ve 1050 Tİ alsaydın iyi olurdu. 1050 Tİ, GTX 750 Tİ modeline göre tam iki kat daha fazla FPS veriyor. RX 470 ise bu kartlardan çok daha üstün bir kart.

İlerisi için işlemci yükseltilebilir, İ5 4460-4590 işini görür. Artan parayla ekran kartı almaya bak.750 Tİ modelini elinden çıkarıp artan paraya ekleyip yeni ekran kartı alabilirsin. Yalnız bütçene bakltığımızda da ekran kartı için sana az bir bütçe kalıyor, RX 460 ve GTX 1050 modelini elindeki kartın yerine almak yanlış olur. Ekran kartı olarak RX 470 ve 1050 Tİ alsaydın iyi olurdu. 1050 Tİ, GTX 750 Tİ modeline göre tam iki kat daha fazla FPS veriyor. RX 470 ise bu kartlardan çok daha üstün bir kart.
GTX 750 ti'yı elinden 250tl'ye çıkarırsa toplamda 1250tl bütçesi olur. İşlemciyi 450'ye alırsa(bu fiyata i5 4690 alınır) artan parayla amazon.de üzerinden RX 470 alabilir.

Beyler tüm cevap ve öneriler için çok teşekkürler ben başlığı farkı açmıştım moderatör arkadaş değiştirmiş sistem tamamen video'daki gibi sadece ekran kartım GTX760 Asus oc 2GB GDDR5
İşlemci soğutucum cooler master TPC 612

Beyler tüm cevap ve öneriler için çok teşekkürler ben başlığı farkı açmıştım moderatör arkadaş değiştirmiş sistem tamamen video'daki gibi sadece ekran kartım GTX760 Asus oc 2GB GDDR5
İşlemci soğutucum cooler master TPC 612
i5 4440 veya i5 4460 o ekran kartı için yeterli bir işlemci. Fazlasını almanız gereksiz israf olur. Bu sisteme daha fazla masraf etmeyin. Ryzen anakart ve işlemci almanızı tavsiye ederim.

i5 4440 veya i5 4460 o ekran kartı için yeterli bir işlemci. Fazlasını almanız gereksiz israf olur. Bu sisteme daha fazla masraf etmeyin. Ryzen anakart ve işlemci almanızı tavsiye ederim.
Hocam anakart ve ramleri elimden çıkarabilsem ddr4 sisteme geçmek istiyorum tabi ama Bin tl ile mümkün değil sanırım

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı