GTX 750 Ti sistemi PS4 Pro ile takas etmek mantıklı mı?

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 772
Kapasite anlamında kötü ama Series S 512 gb PS4 Pro 1 TB onu da göz önünde bulundur.
Kapasiteyide düşün series s 512 ps4 pro 1tb bu büyük fark.

Merhaba,

i3 6098p işlemci.

1x8 DDR4 RAM.

MSI GTX 750 Ti Twin Force 2 GB.

Dark Diamond Pro mesh kasa.

Dell S2422HG 165Hz monitör.

Everest PSU.

ASUS B150M-K anakart.

500 GB HDD.

Sizce bu sistem PS4 Pro ile takas edilmeli mi? Şimdi birisi teklif etti. PS4 Pro alacak olan benim. Yoksa Series S veya yeni sistem mi almalıyım?

Bence hayır.
Merhaba,

i3 6098p işlemci.

1x8 DDR4 RAM.

MSI GTX 750 Ti Twin Force 2 GB.

Dark Diamond Pro mesh kasa.

Dell S2422HG 165Hz monitör.

Everest PSU.

ASUS B150M-K anakart.

500 GB HDD.

Sizce bu sistem PS4 Pro ile takas edilmeli mi? Şimdi birisi teklif etti. PS4 Pro alacak olan benim. Yoksa Series S veya yeni sistem mi almalıyım?

Hee alacak sen isen mantıklı.

Merhaba,

i3 6098P İşlemci

1x8 DDR4 RAM

MSI GTX 750 Ti Twin Force 2GB

Dark Diamond Pro Mesh Kasa

Dell S2422HG 165Hz Monitör

Everest PSU

ASUS B150M-K Anakart

500 GB HDD

Dostum herşeyden önce bilgisayarının değerini bilmelisin bana göre. Evga gtx 750 Ti mi yazınki piyasada statik poşetine kadar mevcuttu 1300 TL ye sattım. Kaldıki şuan bence 1500 altına verilmemeli. İşlemcine bakarsak sahibinden de 500 TL den satılan iilanlar mevcut. 8 gb ram ve anakartın da 600 civarı eder en azından ikisi. Yani 2600 TL oldu. 165 Hz monitörler çok pahalı heleki 24 inc ve üstleri biz ucuzdan hesaplayalım 1400 desek 4bin tl yapar. Daha harddisk, güç kaynağı ve bilgisayar kasanı hesaba katmadık. PS4 fiyatları nedir bilemem pek ama Letgoda PS3 ararken denk geldiğimde 2400 den başladığını görmüştüm fiyatlarının. Fakat hangi modelleri bilmiyorum. Ben olsam Kasamı satar gider PS4 öyle aldır gerisini cebime koyarım.

Eğer başka bir sistemin var ise mantıklı ancak takas değil satıp almak mantıklı. Eğer açıklama kısmına yazdığınız sistem sizin ise PS4 Pro almak daha mantıklı Series S den çünkü Xbox tarafının artısı size sadece PS4 Pro dan daha güçlü ve yeni nesil bir konsol olması olur. Xbox tarafındaki her oyunu bilgisayardan oynayabilme imkanınız var çünkü. Ama sistem sizin değilse veya kardeşiniz var ise ve sistemi onla beraber ortak kullanıyorsanız Series S alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı