GTX 750 Ti ve E5450 sistem toplama

Kur farkından oluşan bir bedel var onu da bankanız sizden tahsil ediyor. Bu yüzden eğer mümkünse başka banka kartı deneyin.

Kur farkından oluşan bir bedel var onu da bankanız sizden tahsil ediyor. Bu yüzden eğer mümkünse başka banka kartı deneyin.
Evet hocam az önce aradım bankayı hepsinde bu olay varmış. Fark değil nakit çekim olduğundan %3.50 adı altında bir tutar alıyorlarmış. Yapıkredi ile Finansbank!
Evet hocam az önce aradım bankayı hepsinde bu olay varmış. Fark değil nakit çekim olduğundan %3.50 adı altında bir tutar alıyorlarmış. Yapıkredi ile Finansbank!
Yani anlayacağınız 328TL'lik ürün 339TL'ye satın aldım.

Yani anlayacağınız 328TL'lik ürün 339TL'ye satın aldım.

Evet yurt dışından alışveriş yaptığın için oraya nakit olarak veriliyor para. Çünkü onlarda bizim bankalarımıza ait pos cihazları yok. Yani bu sebepten oluyor sanırım. Ben bunu bankalar olarak düşünüyordum. Demek ki sebebi buymuş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı