GTX 750 Ti ve Q8400 oyunlar kasıyor

Grafikleri yüksek de kullanıyorum işlemciye yük binmesin diye 40 civarı alıyorum. Grafikleri düşürünce 30'un altı...

Grafikleri yüksek de kullanıyorum işlemciye yük binmesin diye 40 civarı alıyorum. Grafikleri düşürünce 30'un altı...

Xeon 5450 işlemcisini alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da FPS testi.

Yok hocam onlara baktım ben ama tam randıman alabileceğimi zannetmiyorum. Benim kastım i3 3220 gibi işlemcilerdi :)

O işlemcilere anakart pininiz yetmiyor dediğim gibi anakart eski isterseniz Xeon 250TL civarı onu alırsanız isterseniz A320M h alıp yanına AMD Ryzen 3 1200 alırsınız 1000TL size kalmış. E haliyle AMD işlemci yanında GTX 750 Ti daha iyi grafikte oynarsınız.

yok hocam onlara baktım ben ama tam randıman alabileceğimi zannetmiyorum.benim kastım i3 3220 gibi işlemcilerdi :)

Yalniz bahsettiğimiz islemci i3 3220'den cok daha guclu. Anakartiniz icin Xeon uyumlu modlu BIOS bulunuyor. En ucuz yollu cozum Aliexpres'ten 200 TL'ye X5460 alip yanina da 90 TL'ye TD 2.0 soğutucu alip kullanmak olacaktir.

Yalniz bahsettiğimiz işlemci i3 3220'den cok daha guclu. Anakartiniz için Xeon uyunlu modlu BIOS bulunuyor. En ucuz yollu cozum AliExpress'ten 200 TL'ye X5460 alip yanina da 90 TL'ye TD 2.0 soğutucu alip kullanmak olacaktir.

Ama performans olarak benim Şu anki işlemcimden aşırı bir farkı yok videoda. O yüzden vazgeçmiştim modlu işlemcilerden. YouTube testleri de i3 daha iyi gibi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama performans olarak benim şu anki işlemcimden aşırı bir farkı yok videoda. O yüzden vazgeçmiştim modlu işlemcilerden.

Hocam size en iyi fiyat performans olayını anlatıyorum düşüp bütçe önerin dediniz Xeon dedik ama daha üst nesil işlemci istiyorsunuz bize fiyat söyleyin 1000 TL 1500 TL yapalım öneri.

Hocam size en iyi fiyat performans olayını anlatıyorum düşüp bütçe önerin dediniz Xeon dedik ama daha üst nesil işlemci istiyorsunuz bize fiyat söyleyin 1000 TL 1500 TL yapalım öneri.
hocam sizin önerdiğiniz işlemci 500-600 civarı dediğim işlemci 200 tl civarı.ben de xeonla çözüleceğine inansam alırım ama boş yere 200 tl verecekmişim gibi düşünüyorum

Geri
Yukarı