Alıcı GTX 750 Ti veya dengi kart

Düşünürsen şu anda kullandığım msi gtx 970 satmayı düşünüyorum yakın zamanda.

Dosya Ekleri

• msi gtx 970_800x600.jpg
    msi gtx 970_800x600.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 95
Fiyatta anlaşabilirsek Asus GeForce GTX750 Ti STRIX OC satıyorum.

O karta bütçem yetmez hocam.
Fiyatta anlaşabilirsek Asus GeForce GTX750 Ti STRIX OC satıyorum.
[email protected] fiyatı mail atarsan konuşalım.
Bayağıdır bu OEM olayını araştırıyorum soğutma konusunda aklıma yatmadı sadece. Soğutması yetersiz gibi geliyor.

Eğer İstanbul' da isen ve bütçeni 25 lira daha arttırabilirsen sana 4 ay garantili Asus Dual RX 460 2G modeli kartı kutu içeriği eksiksiz şekilde verebilirim.

O karta bütçem yetmez hocam.

[email protected] fiyatı mail atarsan konuşalım.

Bayağıdır bu OEM olayını araştırıyorum soğutma konusunda aklıma yatmadı sadece. Soğutması yetersiz gibi geliyor.
İnternetten testlerine bakmadan, sadece ürüne ait görsellere bakarak yargılıyorsanız yanılıyorsunuz. Firmalar soğutucusu yetersiz kartlar üretmez; çünkü üretirlerse tepki alırlar. Ha yine de 750Ti almak isterim derseniz sizin bileceğiniz iş tabii.

İnternetten testlerine bakmadan, sadece ürüne ait görsellere bakarak yargılıyorsanız yanılıyorsunuz. Firmalar soğutucusu yetersiz kartlar üretmez; çünkü üretirlerse tepki alırlar. Ha yine de 750Ti almak isterim derseniz sizin bileceğiniz iş tabii.
Dün donanım arşivinin attığı videoya baktım. Soğutması iş görüyor dediğin gibi.
Eğer İstanbul' da isen ve bütçeni 25 lira daha arttırabilirsen sana 4 ay garantili Asus Dual RX 460 2G modeli kartı kutu içeriği eksiksiz şekilde verebilirim.
İstanbul'da değilim maalesef.

Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz hocam? 1-2 ay içerisinde bende almayı düşünüyorum.

Sattığınız karta ulaşabileceğim herhangi bir ilan var mı?

@4bdulkadir @Silinen üye fiyat olarak ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

Düşünürseniz ben alabilirim oem sipariş verecekim fakat mesajınızı gördüm.

Evet hala duruyor fakat can sıkıcı Wattman hatası alıyorum. Yazılımsal bir sorun zannediyorum. AMD yeni bir sürüm çıkartıp stabil olduğuna kanâât getirebilirsem burada satışa koyacağım.

Geri
Yukarı