Alıcı Gtx 960 veya Gtx 750 ti

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi gtx 960 veya gtx 750 ti arıyorum. Satmayı düşünen olursa iletişime geçebilir.

Son düzenleme:
Hocam ona kalırsa 680 de 770 ile aynı nerdeyse ve 450tl civarına alınabiliyor.

680 2gb ve 770 den daha az performaslı 960 da 2gb ve 770 den daha az performaslı verdiğin örnek olmadı yani arkadaşım ona bakarsan 680 770' den daha performaslı desen ve gerçekte öyle olsa haklıydın :) 770' in 4gb modeli benim dediğim ve artık oyunlar sadece performans değil bellekte istiyor, bende msi gaming 980 var. Middle Eart Shadow ultra grafikler için önerilen 6gb olması param yetse 980 ti alacam.

77o istemez misin? hem 960 dan daha iyi hemde onla aynı fiyat.

770 in 960 dan tek bir konuda iyi olduğu bir yer söylermisin testlerde fps si daha düşük enerji tüketimi çok daha fazla eski mimari entegre direcx12 desteği yok daha anlatayım mı bu kafaya ulaşmak için ne kullanıyorsunuz anlamıyorum.Şaka gibi...

Daha da devam ediyorum 770 960 göre daha yüksek sıcaklıklarda çalışır daha sesli çalışır o.c potansiyeli çok daha düşüktür.Hala iddaa ediyorsan gel aynı sisteme takalım aynı oyunda iki kartıda o.c edelim enerji verimliliklerine de ayrıca ısı ve seslerine de bakalım düşük performans alan diğerine kartı hediye etsin :)))

770 in 960 dan tek bir konuda iyi olduğu bir yer söylermisin testlerde fps si daha düşük enerji tüketimi çok daha fazla eski mimari entegre direcx12 desteği yok daha anlatayım mı bu kafaya ulaşmak için ne kullanıyorsunuz anlamıyorum.Şaka gibi...

Daha da devam ediyorum 770 960 göre daha yüksek sıcaklıklarda çalışır daha sesli çalışır o.c potansiyeli çok daha düşüktür.Hala iddaa ediyorsan gel aynı sisteme takalım aynı oyunda iki kartıda o.c edelim enerji verimliliklerine de ayrıca ısı ve seslerine de bakalım düşük performans alan diğerine kartı hediye etsin :)))
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
oyun içi buradan izlersin muhabbetin uzamasına da gerek yok 960'ın hız aşıttırılmış değil normal versiyonuna bakarsan hız aşıttırılmasında farkı azaltıyor ama yinede geride daha 3 haftalık video.
Evga GTX770 SuperClock ACX GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Evga GTX960 SuperSC ACX 2.0 GDDR5 2GB 128Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
bunlarda aynı marka superclock fiyat farkı , 4gb- 2gb, 256 bit- 128 bit bunlarda donanım farkı.
daha fazla da uzasın istemiyorum neyse ne.

Arkadaşım youtube den bir video paylaşmışsın o da izlenmiyor zaten orası ayrı konu lakin profosyonel teknopat gibi çalışan yurtdışı bench siteleri var girip biraz incelersen yukarıda ne anlatmak istediğimi kavraya bilirsin.

Özellikle belirteyim 770'in tdp değeri 230w 960'ın tdp değeri 120w yani yarı yarıya enerji tüketimleri yani gtx 960'ı slı yapsan bir tane gtx770'in tükettiği enerjiyi tüketiyor yaklaşık olarak.Daha detaylı bilgi için lütfen ürün özelliklerini inceleyin ve güvenilir test sitelerinin bechlerine bir bakın watt başına ve genel anlamda aldığınız performansları bir kıyaslayın sonuçta göreceksinizki her açıcan nereden tutarsanız tutun 770 gtx960'ın çok gerisinde kaldığını göreceksiniz.

Ben senin yazdıklarına yanlış demedim enerji konusunda haklısın sadece performans açısından bir sürü siteye baktım sonuç şimdilik böyle fiyat farkını da boşuna koymazlar o kadar dünya çapındaki şirketin aklı bizden daha fazla esiyordur pazarlamaya belki ilerde dirext 12 uyumlu oyunlar çıkınca tabiki daha farklı olabilir. Sonuç olarak da sıfır alsam 3-5 fps için 300-400 tl fazla vermem 960 alırım ama burda ikinci elden bahsediyoruz. Arkadaşta umduğunu bulabilir inş burayı daha fazla kalabalıklaştırmayalım iyi sosyaller.

Geri
Yukarı