Alıcı GTX 750 Ti veya dengi kart

OEM RX 460 al keyfine bak GT 1030 performansı.

Evet hala duruyor fakat can sıkıcı Wattman hatası alıyorum. Yazılımsal bir sorun zannediyorum. AMD yeni bir sürüm çıkartıp stabil olduğuna kanâât getirebilirsem burada satışa koyacağım.

Herhangi bir gelişme oldu mu?

Herhangi bir gelişme oldu mu?

Şu sıralar yoğunluktan dolayı deneme fırsatım olmadı. Büyük ihtimal garantiye göndereceğim fakat eminim ki kart çalışıyor diyip geri gönderecekler bana.

Başka bir yerde sattım 970’imi kusura bakma dostum. Umarım uygun bir kart bulursun.

Başka bir yerde sattım 970’imi kusura bakma dostum. Umarım uygun bir kart bulursun.

Kaça satmıştınız hocam GTX 970’i? Kutu fatura vs. duruyormuydu? Bende de 970 var ben de satmayı düşünüyorum ama fiyat olarak ne kadara satarım bilmiyorum. Bu arada bende sadece kart var kutusu, faturası yok.

Ben 680 liraya verdim 4 senelik karttı

Önemli değil teşekkür ederim.
Sanırım benim ikinci el işi de yattı bir kaç ay bekleyip sıfır alacağım büyük ihtimalle. Şayet temiz kart az. Olanlarda neredeyse sıfır fiyatına.

Mail attım hocam.
Hala satıyor musunuz?
TwinFrozr satıyorum ben.
Önemli değil teşekkür ederim.
Sanırım benim ikinci el işi de yattı bir kaç ay bekleyip sıfır alacağım büyük ihtimalle. Şayet temiz kart az. Olanlarda neredeyse sıfır fiyatına.
Hocam ucuza anlaşabiliriz bu arada. Aklında bir fiyat var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı