GTX 750 Ti vs. GTX 750

Valorant oynuyorum sadece bu oyunda iyi FPS alabilecegim bir ekran kartı arıyorum işlemcime göre ve bu darboğaz olayından falan da pek anlamıyorum açıkçası(şu an sadece ekran kartı alabilirim işlemcimi değiştirme gibi bir şansım yok şu an için )

Ekran kartını aldınız diyelim aynı FPS değerlerini alacaksınız belki. Biraz daha para biriktirip işlemci, anakart, RAM yükseltiniz bu işlemciye ne önerirsek darboğaz yapacaktır.

Ekran kartını aldınız diyelim aynı FPS değerlerini alacaksınız belki. Biraz daha para biriktirip işlemci, anakart, RAM yükseltiniz bu işlemciye ne önerirsek darboğaz yapacaktır.
zaten 5 ay sonra askere gidecegim.valoranta gelen son guncellemeden sonra oyuna girememeye basladım dırectx11 destegi olmadıgı icin suan ki ekran kartımın.bende oyunu oynayabilmek icin bi ekran kartı alıyordum zaman gecsin diye yani.

Zaten 5 ay sonra askere gidecegim. Valorant'a gelen son guncellemeden sonra oyuna girememeye başladım DirectX11 destegi olmadıgı için şu anki ekran kartımın. Bende oyunu oynayabilmek için bir ekran kartı alıyordum zaman gecsin diye yani.

O zaman alcağınıza deycek bir şey alın 2. el RX 460 öneririm. Letgo ya da sahibinden sitelerinde ya da programlarında bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı