GTX 750 TI vs RX 470 sistem

Hangi oyunları oynayacağını bilmiyorum ama 1600-1700TL civarı i3 6100+RX 460 şu an çoğu oyunu rahat çalıştırır. RX 470 i5 6400 çok iyi olur ama kullanmayacağın bir performans için para verme. Oyun testlerini iyice inceleyip öyle karar verebilirsin.

Hangi oyunları oynayacağını bilmiyorum ama 1600-1700TL civarı i3 6100+RX 460 şu an çoğu oyunu rahat çalıştırır. RX 470 i5 6400 çok iyi olur ama kullanmayacağın bir performans için para verme. Oyun testlerini iyice inceleyip öyle karar verebilirsin.
Kullanmayacağın derken? Ben bu sistemi oyun için dizdim ultra kalitede. Neden kullanmayayım

Kullanmayacağın derken? Ben bu sistemi oyun için dizdim ultra kalitede. Neden kullanmayayım?
Yani demek istediğim şudur ki; 750Ti ile RX 470 demişsiniz. Şimdi 750Ti ile RX 460 denk hatta RX 460 biraz daha iyi sayılır ve yeni bir kart. RX 470 de parasını hak ediyor tabi ki ona da diyecek bir şey yok. Ben sadece RX 460 ile oynamak istediğiniz oyunları ultra ayarlarda oynayabilecekseniz RX 470 için zorlamayın bütçenizi. Bunun için de oynamak istediğiniz oyun testlerini iyice inceleyin. İzlediğiniz testlerde RX 460 memnun etmezse RX 470 tercih edersiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı