GTX 750 Ti'lar fark eder mi?

Bütçe
1000 tl üstüne fazla çıkmasın

Mehmet Keçeli

Decapat
Daha fazla  
Son zamanlarda ekran kartımın yetersizliğinden dolayı değiştirmeye karar verdim GTX 750 Ti düşünüyorum 2. el 700 TL'ye buldum ama markası Afox peki ASUS GTX 750 Ti'la arasında bir fark var mı veya önerebileceğiniz bir ekran kartı.

Son zamanlarda ekran kartımın yetersizliğinden dolayı değiştirmeye karar verdim GTX 750 Ti düşünüyorum 2. el 700 TL'ye buldum ama markası Afox peki ASUS GTX 750 Ti'la arasında bir fark var mı veya önerebileceğiniz bir ekran kartı.
700 TL'ye daha iyi ekran kartları var bence biraz daha araştır

Aynen dostum çift fanlıysa almalısın :).

Aralarındaki farklar soğutma farkı olur PCB kalitesi olur Fabrika çıkışı OC olabilir ama kullanılan GPU aynıdır.

Not: Fiyatların yükselme sebeblerinde bence bu arkadaş gibi insanlarda rol oynuyor. Gereksiz yüksek fiyata satılan bir ürün satılırsa yüksek fiyat koymaya devam ederler. GTX750 Ti'a 700TL'vermek mantıksız ve gereksiz bana göre.

Hocam, Afox alınmaz. Hele de ikinci eli hiç alınmaz. Asus, Gigabyte, MSI, Zotac, Galax, Palit, Evga gibi markalar var. Turbox, İzoly, Afox, Esonic gibi markalardan uzak durmak gerekir.

GTX 750 TI almanızı önermem. Artık ömrü dolan bir kart. Daha farklı kartlara bakabilirsiniz ya da biraz daha bekleyip ekleme yapıp daha iyi bir kart alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı